Wygrana w Derbach!

To był mecz kolejki jeśli chodzi o występy drużyn młodzieżowych. W ŚLTM walka o zwycięstwo będzie bardzo wyrównana, więc bezpośrednie starcie drużyn zajmujących 1 i 2 miejsce w tabeli było bardzo istotne.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Wisła Sandomierz 5-1 KKP Korona II

Bramka: Krawczyk

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Patryk Hernik: W Sandomierzu zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie, pod względem walki o piłkę i rozgrywania akcji wyglądało to o poziom wyżej w stosunku do poprzedniego meczu. Kilka razy niestety błędne decyzje sędziego o spalonych uniemożliwiło nam strzelenie goli. W drugiej połowie nie uniknęliśmy poważnych błędów przy naszej bramce stąd stracone gole. Mimo przegranej brawo drużyna za jakość gry i stwarzane sytuacje ofensywne.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Gr. złota 2010

KKP Korona I 2-1 Korona S.A

Bramki: 2x Ostrowski

Skład: Chochulski Oskar, Sikora Adam, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach, Płaza Bartłomiej, Wojciech Matczak, Miłosz Kułak, Maksym Kasperek, Filip Tomasik, Bartosz Fornalczyk, Stanisław Bartusiak, Miłosz Wojdalski, Oliwier Ostrowski, Piotr Ślęzak, Adam Łużniak, Marcel Frankowicz

Trenerzy Paweł Mech Karol Dziedzic:  Zawodnicy wykazali się doskonałą grą i zaangażowaniem na boisku. Po pierwszej połowie prowadziliśmy wynikiem 2:0, choć mogliśmy zdobyć jeszcze więcej bramek, zamykając przeciwnika wysoko w bocznych sektorach gry i mając liczne sytuacje strzeleckie. Nasi obrońcy byli blisko przeciwnika nie dając im zbyt wiele miejsca i okazji do groźnych ataków. Niestety, start drugiej połowy nie był idealny, po rzucie rożnym źle kryjemy przeciwnika, co poskutkowało utratą gola. Jednak ważne jest to, że pomimo trudności w drugiej części meczu, udało nam się utrzymać korzystny wynik do końca. To właśnie świadczy o charakterze i determinacji całego zespołu. Mamy nadzieję, że doświadczenia z tego meczu pomogą w dalszej pracy i będziemy się rozwijać w każdym aspekcie gry. Pomimo tego, że wynik mógłby być jeszcze wyższy, jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu i zdobytych punktów. Mamy nadzieję, że ta dobra forma utrzyma się w kolejnych spotkaniach i będziemy kontynuować zwycięską passę. Gratulacje dla całego zespołu za ciężką pracę i poświęcenie na boisku!

Gr. srebrna 2010

Kszo Ostrowiec 5-0 KKP Korona III

Trener Tomasz Detka i Jerzy Marzec: Przeciwnik wysoko postawił poprzeczkę i po naszym błędzie tracimy bramkę w 16 minucie meczu. Staramy się przeprowadzić groźne kontrataki, jednak na przerwę schodzimy z dwubramkową stratą. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. To gospodarze są strona dominującą a my próbujemy zdobyć honorowe trafienie jednak tego dnia piłka nie chce wpaść do bramki.

Facebook