Sezon 2023/2024

no images were found

Sezon 2022/2023

To był niezwykle pracowity tydzień dla uczestników obozu dochodzeniowego rocznika 2015. Podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego odbyli 10 jednostek treningowych, a także mieli zapewnione wiele wspaniałych atrakcji takich jak wyjście do kina i teatru, zwiedzanie muzeum zabawek wraz z zajęciami manualnymi, wyścigi na gokartach, a także warsztaty z klocków lego. Oczywiście aby młodym piłkarzom nie zabrakło energii, każdego dnia mieli zapewnione pyszne dwudaniowe obiady, oraz przekąskę w postaci owoców.

Dwudniowy event organizowany przez KKP Korona  pod nazwą naszych sponsorów dobiegł końca. W sobotę i w niedzielę w Hali Legionów przy ulicy Leszka Drogosza mieliśmy wiele sportowych emocji. Mimo, że klasyfikacja punktowa nie była prowadzona każda z drużyn starała się zaprezentować jak najlepiej.

Turniej rocznika 2015 w Zagnańsku

W miniony weekend grupa złota rocznika 2010 uczestniczyła w międzynarodowych zmaganiach Pro - Turnieje CUP w Licheniu, w którym wzięły udział 24 drużyny. Nasz zespół jak zawsze pokazał kawał dobrej piłki i do końca walczył o jak najlepszy rezultat.

Grupy popołudniowe KKP Korona z rocznika 2013, 2015 oraz 2016 wzięły udział w Strawczynie o Puchar Lilii. Główną ideą przyświecającą Turniejowi było powiększenie świadomości społecznej na temat autyzmu.

Obóz Sportowy w Barcicach i Chotowej sierpień 2022

Zmagania rocznika 2010 grupy złotej z Ruchem Chorzów i SMSem Łódź

Sezon 2021/2022

W dniach 13-15 marca chłopcy z grupy złotej rocznika 2014 wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju „BELLSPORT CUP ” w Zakopanem. W zmaganiach wzięło udział 36 zespołów z Polski i zagranicy. Ostateczne nasza drużyna zajęła 7 miejsce w rozgrywkach. Dziękujemy i gratulujemy całej drużynie postawy podczas turnieju, jesteśmy przekonani że doświadczenie, które zdobyliśmy podczas trzydniowych zawodów. Dziękuje rodzicom zawodników za przyjazd i wsparcie podczas spotkań.

18 maja 2022 na ul. Prostej odbyły się testy do Klasy Sportowej chłopców urodzonych w 2008 i 2007 roku. W egzaminie praktycznym wzięło udział ponad 60 zawodników w tym kilkudziesięciu z innych województw. - Cieszy nas bardzo duże zainteresowanie. Chłopcy do testów podeszli bardzo poważnie i dali z siebie 100 %. Przyglądaliśmy się im uważnie i na pewno duża część tych zawodników ma szansę znaleźć się w klasie sportowej - stwierdził dyrektor ds. sportowych Pan Marcin Gawron. W tym dniu młodzi piłkarze mogli sprawdzić się m.in. w: zwrotach z piłką, próbach szybkości i zwinności, a wszystko zwieńczyły gry wewnętrzne. - Bardzo dziękujemy każdemu zawodnikowi, który zdecydował się przybyć tego dnia do nas i sprawdzić swoje umiejętności. Myślę, że poziom był naprawdę wysoki – podsumował Prezes KKP Korona Pan Robert Stachura.

Sezon 2020/2021

Nasze drużyny zakończyły zmagania w Trampkarzu Młodszym. Klasa sportowa rocznika 2009 przypieczętowała mistrzostwo w rundzie jesiennej i pewnie wygrała wyjazdowy mecz w Rytwianach. Porażka przytrafiła się naszej „dwójce”, która nieznacznie uległa drużynie z Ostrowca. Gratulujemy tegorocznych występów i liczymy na równie udane już na wiosnę.

Facebook