[U-12] Zwycięstwo w derbach!

To był udany weekend dla drużyn z rocznika 2012. Wszystkie nasze trzy zespoły odniosły zwycięstwa, a grupa złota 2012 wygrała czwarte spotkanie z rzędu. Brawo

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Gr. złota 2012

KKP Korona I 1-0 Orlęta Kielce

Bramka: Bugaj

Skład: Vyshniak, Redlica, Jabłoński, Jagiełła, Bugaj, Ziółkowski, Marzec, Raczyński, Karpenko  
Molasy, Stróżyk, Zięba, 

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz
: Mecz zaczęliśmy od mocnych ataków, ale niestety byliśmy bardzo nieskuteczni. Mogliśmy spokojnie strzelić 3, 4 bramki i poukładać mecz po swojemu. Pod koniec pierwszej połowy Alan Jagiełła wybił piłkę z pustej bramki bo mało tego, że gra z każdą minutą robiła się nerwowa to przegrywali byśmy 0:1.  Druga połowa bardziej wyrównana, gdzie i my i Orlęta mają swoje sytuacje, ale to my strzelamy bramkę i wygrywamy spotkanie.  
Ciężko powiedzieć czy możemy być zadowoleni bo nie graliśmy źle ale po prostu nie wychodziło wiele i byliśmy nieskuteczni. Pewnie jak byśmy strzelili to co mieliśmy to można by każdego chwalić.  
Dziękuję drużynie bo kolejny raz pokazują duże zaangażowanie i mimo że czasem gra się nie „klei” potrafią wierzyć w dobry wynik do ostatniej minuty. 

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. srebrna 2012

Sokół Skarżysko 1-4 KKP Korona II

Bramki: Kasprzyk, A. Ciężarkiewicz x2, Sz. Ciężarkiewicz

Skład: Chłopek, Robak, Ciężarkiewicz, Bartocha , Siwek, Loranty, Chmielewski, Kasprzyk, Kwiecień, Nikitskji, Świerczyński, Jończyk. 

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Długo czekaliśmy na wygraną. Po dwóch porażkach w końcu zwycięstwo. Rozegraliśmy dobry mecz, w którym wszystko funkcjonowało. Nasze akcje, budowanie gry przeprowadzane były prawidłowo. Piłka wędrowała w wielu naszych akcjach tak jak uczymy się na zajęciach treningowych. Jeszcze nie potrafimy finalizować naszych składnych akcji. Widać, że jest to naszą piętą achillesową. Zdajemy sobie z tego sprawę. Chłopcy jeszcze muszą dużo nad sobą pracować by było lepiej. 

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2012

KKP Korona III 2-0 Piast Chęciny

Bramki: Sitarz, Murrain

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Nie schodzimy ze zwycięskiej ścieżki. W meczu z Piastem Chęciny pokazaliśmy jak wygląda dobrze zorganizowany zespół. Był to ciężki mecz, z dobrym przeciwnikiem, pełny zwrotów akcji. Z perspektywy całego meczu to my przeważaliśmy tylko zabrakło zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Jesteśmy dumni z postawy chłopaków.

Facebook