[U-14] Srebrne medale w Turnieju Gothia CUP        

Do zwycięstwa w turnieju Gothia CUP zabrakło naprawdę niewiele. Grupa złota rocznika 2010 grała jak z nut, ale w finale mimo kilku dogodnych sytuacji, to rywal okazał się o jedno trafienie skuteczniejszy.                        

KKP Korona 1:1 Rapid Wodzisław

Bramka: Ostrowski

KKP Korona 5:0 WSS Wisła

Bramki: 2x Kaczmarczyk, Kasperek, Kułak, Chochulski

KKP Korona 2:0 MUKP Dąbrowa Górnicza

Bramki: Frankowicz, Tomasik

KKP Korona 2:0 RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Bramki: Ostrowski, Tomasik

Półfinał

KKP Korona 2:0 Sparta Lubliniec

Bramka: Chłopek, Ostrowski

Finał

KKP Korona 0:1 MUKP Dąbrowa Górnicza

Skład: Chochulski Oskar, Sikora Adam, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Płaza Bartłomiej, Wojciech Matczak, Miłosz Kułak, Maksym Kasperek, Filip Tomasik, Bartosz Fornalczyk, Stanisław Bartusiak, Miłosz Wojdalski, Oliwier Ostrowski, Marcel Frankowicz, Zawodnik Testowany I , Zawodnik Testowany II

Trenerzy Paweł Mech Karol Dziedzic:  Nasza drużyna rozpoczęła turniej w doskonałym stylu, wygrywając wszystkie mecze w fazie grupowej poza jednym, który zakończył się remisem. Dzięki temu osiągnęliśmy pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do półfinału. W półfinale prezentowaliśmy się znakomicie, wygrywając 2-0 i zapewniając sobie miejsce w finale. Nasza gra była płynna i zorganizowana, co pozwoliło nam kontrolować przebieg spotkania. Niestety, w finale, mimo pełnej dominacji , przeciwnik zdołał strzelić jedno trafienie. Drużyna gospodarzy cały mecz grał w obronie niskiej, co utrudniło nam stworzenie sobie klarownej sytuacji bramkowej .Mimo, że nie udało nam się zdobyć tytułu mistrzowskiego, i zakwalifikować na prestiżowy turniej Gothia Cup w Szwecji,  jesteśmy dumni z naszego występu w turnieju. Drużyna wykazała się determinacją, umiejętnościami i profesjonalizmem przez cały turniej. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i ciężką pracę.

Facebook