[U-11] Srebro w turnieju Kwadrat CUP!

W miniony weekend podopieczni Karola Nieszporka i Karola Styrcza wywalczyli srebrne medale w turnieju Kwadrat CUP. W zmaganiach wzięły udział dwie drużyny, dzięki temu chłopcy spędzili wiele minut na boisku.

Trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz:.
Podzieliliśmy się na dwa zespoły, jedni chłopcy stanowili KKP I , drudzy wraz z kolegami z grupy srebrnej KKP II. Turniej dla jedynki wypadł bardzo dobrze, finalnie zajęliśmy 2 miejsce-przegrywając tylko bilansem bramkowym z drużyną z Lublina. Łączny bilans w turnieju to 10 zwycięstw 1 remis i 2 porażki. W grze wypadliśmy dobrze, szczególny nacisk kładliśmy na organizację w obronie oraz agresywny odbiór piłki i gra ta funkcjonowała w dobry sposób. Z turnieju, na turniej z meczu na mecz się rozkręcamy i efekty treningów procentują bo potencjał w drużynie jest bardzo duży. Zdaniem organizatorów tytuł najlepszego zawodnika w drużynie należał do Adama Sorbiana.

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: W miniony weekend chłopcy spędzili łącznie 280 minut na boisku biorąc udział w dwudniowym turnieju KWADrat Cup eventy sportowe. W turnieju brało udział 10 drużyn z całej Polski. Dziękujemy zespołowi za zaangażowanie i pozostawione serducho w każdym meczu pomimo trudnych warunków atmosferycznych. Ostatecznie zajmujemy 2 miejsce na 5 drużyn w grupie B.

Zdjęcia: Fanpage KWADrat eventy sportowe

Facebook