Szanowni Państwo,

Pragniemy przedstawić Państwu korzyści, jakie mogą płynąć ze współpracy przy wspólnym projekcie rozwoju piłki nożnej i Państwa marki na terenie województwa świętokrzyskiego oraz całego kraju.

KKP Korona  jest stowarzyszeniem mającym na celu upowszechnianie sportu wśród najmłodszych mieszkańców Kielc oraz regionu poprzez umożliwienie im rozwoju w strukturach największego klubu piłkarskiego w regionie świętokrzyskim. Dzięki naszym działaniom, dzieci i młodzież mają wyrównaną szansę rozwoju fizycznego i realizacji pasji sportowych poprzez grę w piłkę nożną. W ramach obranej filozofii i programu rozwoju dzieci i młodzieży szkoleniem w naszym klubie objętych zostało  ponad 700 zawodników o największym potencjale sportowym. W roku 2015 powstał nowy projekt zachęcający dzieci w wieku przedszkolnym do aktywnego spędzania czasu pod hasłem „ Od małego na całego” w żółto-czerwonym przedszkolu.

KKP Korona dysponuje znakomitą kadrą szkoleniową, wieloletnim doświadczeniem popartym sukcesami, co daje szansę na dalszą piłkarską drogę wychowanków w ekstraklasowej Koronie Kielce oraz w innych Klubach na poziomie centralnym. Dziś jesteśmy bardzo dumni z tego, że jako jedyna szkółka piłkarska w kraju doczekaliśmy się wychowanka Piotra Malarczyka, który rozegrał ponad 100 meczów w żółto czerwonych barwach na boiskach ekstraklasy lub Karola Angielskiego, który miał świetny sezon w Ekstraklasie w barwach Radomiaka Radom.

Zaufanie, jakim jak dotąd obdarzyli nas partnerzy samorządowi, poprzez finansowe wspieranie realizacji programu szkolenia, świadczy o naszej wiarygodności i profesjonalizmie, na którym polegać mogą również Państwo.

Propozycja Współpracy

Kluczowym warunkiem profesjonalnego  rozwoju młodzieżowych drużyn piłkarskich KKP Korona Kielce jest przede wszystkim wsparcie sponsorów.

Program rozwoju dzieci i młodzieży oraz obrana filozofia klubu to szansa dla dziecięcych i młodzieżowych drużyn piłkarskich KKP Korona, które dzięki wsparciu mogą:  trenować z użyciem profesjonalnego sprzętu, otrzymać profesjonalne stroje, konfrontować umiejętności piłkarskie na arenie krajowej oraz międzynarodowej, wyjeżdżać na letnie oraz zimowe obozy szkoleniowe.

Możecie Państwo:

  •   wesprzeć finansowo konkretną drużynę przeznaczając fundusze na cel z nią  związany
  •   wesprzeć rzeczowo, kupując sprzęt i stroje dla danego rocznika
  •   zostać mecenasem danej grupy młodzieżowej i zamieścić Logo swojej firmy na strojach jak również na stronie internetowej klubu KKP Korona
  • zostać 12 zawodnikiem, przelewać systematycznie dowolnie wybrane kwoty na rzecz szkolenia młodzieży w KKP Korona Kielce „darowizny”
  •   zostać  sponsorem turniejów Młodzieżowych KKP Korona Kielce (ogólnopolskie turnieje piłkarskie dla dzieci)
  •   przekazać 1% na klub w ramach odpisu od podatku
  •   sfinansować transport na turnieje, mecze, obozy

Wpłaty mogą być dobrowolne i przeznaczane przez Państwa na konkretne cele.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

 

Adres do korespondencji:

25-432 Kielce
ul. Jeziorańskiego 53 z dopiskiem „grupy młodzieżowe KKP Korona”

e-mail: info@kkp-korona.pl

Prezes stowarzyszenia KKP „Korona Kielce”: Robert Stachura

e:mail: robert.stachura@kkp-korona.pl, tel. +48 697 774 443

 

Dyrektor sportowy d/s szkolenia: Marcin Gawron

e:mail: marcin.gawron@kkp-korona.pl, tel. +48 698 565 464

Sekretarz KKP Korona: Łukasz Karwowski

e:mail: lukasz.karwowski@kkp-korona.pl, tel. +48 794 984 081

Facebook