Fenomenalni Młodzicy Starsi

Trzy mecze, trzy zwycięstwa, 21 bramek strzelonym i zero straconych. To bilans naszych Młodzików Starszych z minionego weekendu. Brawo!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2011

Wisła Sandomierz 0-12 KKP Korona I

Bramki: 4xDudek, 2xDrad,2xRaczyński, Bębenek, Gębski, Domagała, Glibowski.

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Marcin Kukla, Olaf Bębenek ,Karol Majcherczyk, Franciszek Grad, Adam Kózka, Aleks Gębski, Franciszek Czekaj, Jakub Dzigman, Piotr Raczyński, Michał Domagała, Jan Dudek, Tymoteusz Glibowski, Olivier Latała, Piotr Mikina, Antoni Paluch, Jakub Tomaszewski, Mikołaj Zajęcki, Radosław Szwajkowski.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry występ naszej drużyny. Jesteśmy zadowoleni z działań indywidualnych naszych zawodników w fazie ataku oraz bardzo dobrej organizacji gry w fazie obrony. Gratulujemy chłopcom znakomitego występu.

Gr. srebrna 2011

KKP Korona II 1–0 Star Starachowice

Bramka: Skotnicki

KKP Korona: Widłak, Straszewski, Sobczyński, Kierzkowski, Orłowicz, Branewicz, Banasik, Barański, Kułaga, Wielgo, Szymoniak, Kot, Skotnicki, Piróg, Długosz, Wrzecionowski, Paluch, Włudyga.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Początek meczu dosyć ospały z naszej strony. Z upływem czasu wyglądamy lepiej w budowaniu gry. Tworzymy sobie kilka 100 % okazji do zdobycia bramki, ale niestety brakuje skuteczności. 2 połowa to również nasza przewaga. Przeciwnik nie jest w stanie nam zaszkodzić my  co chwilę dążymy do zagrożenia pod bramką przeciwnika. Jedną z wypracowanych sytuacji udaje nam się zamienić na bramkę. W przeciągu całego spotkania byliśmy stroną dominującą, stworzyliśmy sobie wiele sytuacji ale brakowało nam skuteczności w tym spotkaniu.

Galeria ze spotkania: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/pilkarze-kkp-korona-ii-kielce-wygrali-ze-starem-starachowice-10-w-meczu-swietokrzyskiej-i-ligi-mlodzikow-starszych-zobacz/ar/c2-18460023?fbclid=IwAR2n7nW_2noRAq97lAkbRZpwVvGfCRyBlVFZYLJ5kGIxbhyucDjEAnWXcDE

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

Gr. brązowa 2011

GKS Nowiny 0–8 KKP Korona III

Bramki: 2x Kozera, Rębosz, Detka, Półtorak, Cieślak, Borkowski, Widliński

KKP Korona: Szymoniak, Zbróg, Kozera, Półtorak, Musiał, Baran, Kowalik, Hałka, Detka, Józefik, Rębosz, Borkowski, Cieślak, Wołoszyn, Widliński, Żesławski, Długosz, Marcinkowski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Na samym początku po strzale z dystansu obejmujemy prowadzenie. Daje to nam sporo pewności w naszych poczynaniach . Co chwilę tworzymy zagrożenie w polu karnym przeciwnika. Z wielu sytuacji zamieniamy kilka na gole. 2 połowa to również nasza przewaga na boisku. Dobrze działamy w otwarciu oraz budowaniu gry. Z wielu okazji , wykorzystujemy cztery z nich i wysoko wygrywamy to spotkanie.

Facebook