[U-9] Turnieje ŚZPN Żaków Starszych

W sobotę Żaki Starsze miały okazję rozegrać pierwsze turnieje w ramach rozgrywek ŚZPN. KKP Korona był gospodarzem obu zmagań.

Gr. złota 2015/ Turniej ŚZPN

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, Orlęta Kielce (dwie drużyny), MKS Star Starachowice

Sparing z KKP Korona gr. złota 2014

Bramki: Jamorski, Gołębiowski x2, Kania, Krezołek, Kisiel, Roszczypała, Szczukiewicz, Szymczuch

Skład: Bębenek, Buras, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Małkiewicz, Moćko, Palka, Paluch, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szczukiewicz, Szymczuch, Wójcik

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Na turniej nie dotarła drużyna Orląt Kielce, dlatego rozegraliśmy na dwóch boiskach bardzo pożyteczne mecze z MKS Star Starachowice (5×5) i gr. złotą 2014 (7×7). Z obu potyczek jesteśmy bardzo zadowoleni. Na mniejszym boisku, nasza drużyna zdobyła wiele bramek po pięknych zespołowych i indywidualnych akcjach. W grze 7×7 świetnie wyglądaliśmy  w wysokim pressingu, zawodnicy podejmowali błyskawiczne decyzje i byli bardzo aktywni. Trzeba przyznać, że bardzo przyjemnie patrzyło się na nasz zespół, który współpracował a każdy zawodnik pomagał swojemu koledze. Oby tak dalej!  

Gr. srebrna 2015/ Turniej ŚZPN

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Astra Piekoszów (dwie drużyny), NAF Nowiny, Victoria Mniów

Bramki: Buczkowski, Sałkiewicz x3, Kula, Kleszowski, Sobaś x3, Mech x6, Góźdź x2, Mika,

Skład: Buczkowski, Chodorek, Chrzanowski, Dziewirz, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Kula, Kleszowski, Mech, Mika, Mizera, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś, Strzygowski.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: W pierwszym turnieju każda z drużyn rozegrała po 4 spotkania i trzeba przyznać, że zdarzały się mecze bardzo dobre, ale także takie w których zagraliśmy poniżej naszego poziomu. Na pewno w momentach, gdzie byliśmy skoncentrowani i zmobilizowani, nasza gra wyglądała bardzo poprawnie. Dużo wygranych pojedynków 1×1 oraz liczba oddanych strzałów, mogła przynieść jeszcze więcej trafień. Niestety zdarzały się sytuację, gdzie chłopcy byli rozluźnieni i wtedy to przeciwnik dochodził do głosu. Mamy nadzieję wyciągnąć wnioski po tym turnieju i w kolejnym zaprezentować się jeszcze lepiej. Dziękujemy drużynie za walkę.

Facebook