Zwycięstwa Trampkarzy!

Udaną majówkę mają za sobą nasi Trampkarze. Szczególnie cieszy zwycięstwo chłopców z rocznika 2009. Z dobrej strony pokazali się także młodsi zawodnicy i oby tak już zostało do końca zmagań ligowych.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

GKS Nowiny 1-2 KKP Korona II

Bramki: Kobierski, Wójcik

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Patryk Hernik: Pierwsza połowa w naszym wykonaniu leniwa i nie przynosząca korzystnych sytuacji do strzelenia bramek przegrywamy 0:1. Druga połowa zgoła inna zaczynamy mocno dominować i gramy tylko na połowie przeciwnika. Stwarzamy wiele sytuacji podbramkowych i to przynosi 2 zwycięskie gole. Brawo drużyna za waleczność i ambicje zwycięstwa!!!

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

30.04/01.05.2024

Hetman Włoszczowa 0:4 KKP Korona I

Bramki: Fornalczyk as. Grychowski , Płaza as. Bartusiak,  Kaczmarczyk, Lisowski as. Kasperek

Skład: Chochulski Oskar, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach, Płaza Bartłomiej, Wojciech Matczak, Miłosz Kułak, Maksym Kasperek, Filip Tomasik, Bartosz Fornalczyk, Stanisław Bartusiak, Miłosz Wojdalski, Adam Łużniak,

Trenerzy Paweł Mech Karol Dziedzic:  Mecz z Hetmanem Włoszczowa  był cały czas pod naszą  kontrolą. Już w 14 minucie obejmujemy prowadzenie po fenomenalnym uderzeniu Bartka Fornalczyka. Kolejne minuty meczu to budowanie gry naszego zespołu i przenoszenie ciężaru gry na wolne przestrzenie, dzięki tym aspektom po składnych akcjach zdobywamy kolejne trzy bramki. Cieszy fakt że zawodnicy przekładają aspekty które realizujemy w treningu na mecz. Gratulacje występu dla wszystkich zawodników !

DAP Kielce 2-4 KKP Korona II

Bramki: Dudek, Grad, Majcherczyk, Czekaj

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Od początku wchodzimy dobrze w mecz i już na początku możemy objąć prowadzenie, jednak nasza nieskuteczność powoduje, że wynik nie zmienił się do 30 min. Kiedy wydaję się, że mamy sytuację pod kontrolą tracimy dwie bramki i spotkanie rozpoczyna się od nowa. Nasza konsekwencja pozwoliła przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść.

KKP Korona III 1-8 Korona S.A

Bramka: Janik Dawid

Trener Tomasz Detka i Jerzy Marzec: Niestety nie wchodzimy dobrze w mecz. Przeciwnik zepchnął nas do głębokiej obrony i punktował nasze błędy. Honorowe trafienie w końcówce spotkania zaliczył Dawid Janik. Wyciągamy wnioski i walczymy w kolejnych spotkaniach.

04-05.05.2024

KKP Korona I 9:0 KKP Korona III

Bramki: Frankowicz as. Kaczmarczyk, Tomasik as. Kasperek, Fornalczyk, Tomasik as. Płaza, Chochulski as. Chłopek, Chłopek as. Wojdalski, Chłopek as. Bartusiak, Chochulski as. Kaczmarczyk,  Chochulski as. Batusiak

Skład: Chochulski Oskar, Adam Łużniak, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach, Płaza Bartłomiej, Wojciech Matczak, Miłosz Kułak, Maksym Kasperek, Filip Tomasik, Bartosz Fornalczyk, Stanisław Bartusiak, Miłosz Wojdalski, Marcel Frankowicz

Trenerzy Paweł Mech Karol Dziedzic:  Całkowita dominacja naszego zespołu od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Każdy zawodnik zrealizował założenia taktyczne w 100 % .  Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji gry w ataku która pozwoliła dochodzić nam do klarownych sytuacji pod bramką przeciwnika.

Trener Tomasz Detka i Jerzy Marzec: Mecz z liderem grupy był bardzo trudny. Nasi koledzy z gr. złotej od razu zepchnęli nas do głębokiej defensywy. Błędy indywidualne zaważyły na wysokiej porażce.

Kszo Ostrowiec 3-4 KKP Korona II

Bramki: 2x Bębenek, Grad, Majcherczyk .

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Marcin Kukla, Olaf Bębenek ,Karol Majcherczyk, Franciszek Grad, Aleks Gębski, Olivier Latała, Maciej Szczepanik,  Radosław Szwajkowski, Piotr Mikina, Mikołaj Kowalewski, Tymoteusz Glibowski, Piotr Raczyński, Jakub Tomaszewski, Jakub Dzigman .

Trenerzy Michał Kostucha, Marcin Gawron, Michał Stachura: Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu . Szczególnie w drugiej części spotkania jakość naszej gry stała na wysokim poziomie. Cieszą nas także coraz lepsze działania indywidualne w fazie ataku które pozwoliły nam stworzyć dużo sytuacji bramkowych. Dziękujemy drużynie za zaangażowanie i gratulujemy chłopcom zwycięstwa.

 

 

 

Facebook