Udane występy Juniorów

Prawdziwą kanonadę strzelecką zanotowali Juniorzy Starsi, którzy nie dali szans gościom z Ożarowa. Dobre spotkania zanotowali także Juniorzy Młodsi zdobywając cenne punkty.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

KKP Korona 11–1 Alit Ożarów

Bramki: Bilski Jan x4, Pabis x3, Stępień, Wójcik, Bilski Jacek, Biernacki

Skład: Piasny, Susło, Kawalec, Skrzyniarz, Biernacki, Śliwa, Olesiński, Bilski, Kijewicz, Pabis, Stępień oraz Bilski Jacek, Ciężarkiewicz,  Wójcik

Trenerzy Michał Stachura: Kolejne zwycięstwo naszej drużyny. Mecz od początku przebiegał pod nasze dyktando choć w pierwszej połowie nie ustrzegliśmy się kilku błędów. Cieszą natomiast bardziej zdecydowane działania w polu karnym przeciwnika co przełożyło się na dużą liczbę bramek. Gratuluję zespołowi wygranej.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

Pogoń Staszów 3-3 KKP Korona II

Bramki: Sikorski 3

Asysty: Myszyński

Skład: Pietrzyca, Nosek, – Krzyżanowski, Dębiec, Czarnowski, Kochanowski, Nowak, Jakubowski E., Myszyński, Schie, Jaros, Kmietowicz, Sikorski, Gaweł, Biernacki

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Mecz w którym obejmujemy prowadzenie po dwóch rzutach karnych i gdy wydaje się, że kontrolujemy mecz, w samej końcówce drugiej połowy tracimy dwie bramki po błędzie w kryciu oraz po rzucie karnym. W drugiej połowie obie drużyny dążą do strzelenia zwycięskiej bramki, strzelamy bramkę po ładnej akcji jednak kilka minut później znowu szybko tracimy prowadzenie. W samej końcówce to gospodarze byli bliscy zwycięstwa jednak wynik remisowy utrzymał się do końca spotkania. Zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie zabrakło determinacji i konsekwencji aby utrzymać korzystny wynik.

KKP Korona III 2-0 Astra Piekoszów

Bramki: Suliga x2

Trener Sławomir Łukawski: O pierwszej połowie tego meczu należałoby jak najszybciej zapomnieć, brak organizacji gry oraz  pomysłu. Kilka mocnych słów w przerwie oraz przeprowadzone zmiany spowodowały że zespół odpowiednio zareagował na kryzys. Dublet Dawida Suligi, który zaliczył świetny powrót do drużyny. Gratulacje za drugą połowę i zwycięstwo.

KKP Korona III 3-1 KKP Korona II

Bramki KKP III: Pietrzykowski, Dąbrowski, Stępień

Bramki KKP Korona II: Dębiec as. Czarnowski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski i Karol Nieszporek:. W pierwszej połowie tracimy dwie bramki po zamieszaniu w polu karnym i biernej postawie przy wybiciu piłki. Ze swojej strony strzelamy jedną bramkę i mamy jeszcze okazje aby wyrównać. Druga połowa to nasza dominacja, przeciwnik opadł z sił i mieliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych. Jednak w tym dniu świetną dyspozycją wykazał się bramkarz Wiktor Skowroński który wyczyniał cuda i zamurował bramkę ratując raz za razem swój zespół. Mimo, że druga połowa była dobra w naszym wykonaniu to zawiodła skuteczność. Na domiar złego w ostaniej akcji meczu tracimy bramkę po kontrataku po naszym rzucie rożnym. Wygrała drużyna bardziej zdeterminowana i gratulacje dla kolegów z KKP.

Trener Sławomir Łukawski: Dużo walki, ogromna ambicja oraz zaangażowanie z obu stron to krótkie podsumowanie tego spotkania. Byliśmy w tym meczu skuteczniejsi, szkoda natomiast sytuacji bramkowych z pierwszej połowy. Gospodarze też mieli swoje szanse, ale świetne zawody rozegrał nasz bramkarz Wiktor Skowroński.  Gratulacje dla DRUŻYNY.

Facebook