Ważne zwycięstwa w Młodzikach

Kolejna udana kolejka ligowa za naszymi Młodzikami. Chłopcy z rocznika 2011 w Świętokrzyskiej I Lidze odnieśli pewne zwycięstwa. Niezwykle ważną wygraną odnotowali podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Karola Styrcza, którzy pokonali w Ostrowcu Galacticos. Coraz lepiej radzi sobie gr. brązowa 2012, która wygrała kolejne spotkanie.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2011

KKP Korona 23–0 Champions Końskie

Bramki: 5xDudek, 3xGrad, 3xCzekaj, 3xKózka, 2xMikina, 2xRaczyński, Paluch, Gębski, Tomaszewski, Bębenek, Zajęcki.

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Marcin Kukla, Olaf Bębenek , Franciszek Grad, Adam Kózka, Aleks Gębski, Franciszek Czekaj, Jan Dudek, Olivier Latała, Maciej Szczepanik, Piotr Mikina, Antoni Paluch, Mikołaj Kowalewski, Jakub Dzigman, Piotr Raczyński, Mikołaj Zajęcki, Jakub Tomaszewski.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Zdecydowane zwycięstwo naszej drużyny. Jesteśmy zadowolenie z jakości naszej gry szczególnie w drugiej połowie spotkania. Gratulację dla całego zespołu.

Gr. srebrna 2011

OKS Opatów 0-2 KKP Korona II

Bramki: Orłowicz, Szymoniak

Skład: Widłak, Straszewski, Sobczyński, Orłowicz, Branewicz, Barański, Kułaga, Wielgo, Szymoniak, Kot, Skotnicki, Piróg,  Wrzecionowski, Paluch, Włudyga, Marcinkowski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Nienajlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Pomimo ospałego początku tworzymy sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki lecz zawodzi skuteczność. Gospodarze grają bardzo ambitnie w 1 połowie, my za to nie realizujemy przedmeczowych założeń. Ostatecznie na przerwę schodzimy prowadząc po dobrym zachowaniu w polu karnym przeciwnika. Druga połowa to już lepsza postawa naszego zespołu. Gramy z większym zaangażowaniem lecz w dalszym ciągu brakuje nam odpowiednich decyzji w strefie wysokiej. Ostatecznie wygrywamy to spotkanie, ale musimy szybko wyciągnąć wnioski przed kolejnymi.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

Gr. brązowa 2011

Orlęta Kielce 3-1 KKP Korona III

Bramka: Długosz

Skład: Rębosz, Józefik, Szymoniak, Zbróg, Kozera, Półtorak, Musiał, Kowalik, Detka, Widliński, Żesławski, Marcinkowski, Długosz, Banasik.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku gramy uważnie w obronie, nie pozwalamy na zbyt wiele przeciwnikowi. W naszej bramce bardzo dobrze spisuje się Dawid.  My również próbujemy w szybki sposób zaskakiwać przeciwnika. To my po jednej z udanych akcji schodzimy na przerwę prowadząc. Po zmianie stronb obraz gry nie ulega zmianie. Gramy uważnie w obronie i próbujemy szybkich ataków. Przypadkowo stracona bramka podcina nam skrzydła co szybko wykorzystuje przeciwnik. Ostatecznie przegrywamy to spotkanie, ale schodzimy z boiska z podniesioną głową po dobrym meczu.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Gr. złota 2012

Galacticos Ostrowiec 2-4 KKP Korona I

Bramki: Marzec, Raczyński, Ziółkowski, Jagiełła

Skład: Vyshniak – Redlica, Jabłoński, Jagiełła – Adamczyk, Karpenko, Raczyński, Bugaj – Karpenko  
Warzecha, Zięba, Molasy, Stróżyk, Ziółkowski  

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Mecz od początku bardzo trudny, ale już po kilku minutach było widać, że chłopcy są do niego odpowiednio przygotowani, strzelamy dwie bramki a mieliśmy jeszcze dwie kolejne super sytuacje żeby zamknąć mecz. Druga połowa to zmasowane ataki przeciwnika o czym rozmawialiśmy w przerwie i niestety tracimy dwie bramki. Bardzo fajnie że chłopcy nie spuścili głowy i przejeliśmy inicjatywę. Piękne podanie Piotrka Raczyńskiego finalizuje Karol Ziółkowski, a później świetna bramka lobem Alana Jagiełły pozwoliła nam sięgnąć po 3 pkt.  
Bardzo się cieszymy jako trenerzy, że chłopcy podchodzą bardzo profesjonalnie do swoich zadań, ciężko pracują bo wynik oczywiście jest tylko wynikiem, ale ich gra często sprawia nam wiele radości, a przede wszystkim im i sami widzą że wspólnie można wiele osiągnąć. 

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. srebrna 2012

KKP Korona II 2-3 Galacticos Ostrowiec

Bramki: Jończyk, Siwek

Skład: Chłopek, Bartocha, Siwek, Loranty, Chmielewski, Kasprzyk, Kwiecień, Kubik, Rynk, Szczepański, Kałandyk ,Jończyk, Świerczyński, Ciężarkiewicz, Nikitskyj

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Choć przegraliśmy ten mecz to mimo wszystko rozegraliśmy dobre spotkanie. W pierwszej połowie meczu to nasza drużyna lepiej grała od przeciwnika i stworzyła sobie więcej okazji do strzelenia bramki. Niestety wynik do przerwy brzmiał 0:3. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, ale drużyna jeszcze bardziej naciskała na przeciwnika i strzeliliśmy dwie bramki. Wydawało się, że mamy szansę choćby na remis, ale się nie udało. Przegraliśmy ten mecz na własne życzenie. Byliśmy nieskuteczni lub na przeszkodzie były dwie poprzeczki i słupek. Gramy dalej może i do nas się uśmiechnie trochę szczęścia. 

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2012

Spartakus Daleszyce III 0-1 KKP Korona III

Bramka: Szczepaniak          

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Zwycięska passa trwa! Siłę drużyny poznaje się w trudnych momentach. Po niezbyt ciekawej, przespanej przez nas pierwszej połowie utrzymywał się wynik remisowy. Kilka zmian w przerwie poskutkowało bardziej otwartym meczem i sytuacjami z obu stron. W 70 minucie po pięknej bramce Dawida Szczepaniaka wyszliśmy na prowadzenie.  Był to mecz walki, pełny ciekawych pojedynków i z pewnością dostarczył wielu emocji. Cieszymy się z kolejnego solidnego meczu chłopaków.

Facebook