Nieudana kolejka w wykonaniu Trampkarzy

To nie były udane występy dla Trampkarzy. Ale już dziś i jutro nasze drużyny wyjdą na zieloną murawę i mamy nadzieję na dobrą grę młodych piłkarzy.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona II 2-7 Neptun Końskie

Bramki: Kraj, Nosek

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Patryk Hernik: W niedzielę rozegraliśmy dobre spotkanie, w środkowej strefie boiska posiadanie piłki było pod nasze dyktando co dawało nam wiele sytuacji podbramkowych. Niestety skuteczność w strzelaniu bramek zawodziła, 3 poprzeczki i kilka niewykorzystanych sytuacji 1 na 1 z bramkarzem powoduje, że przy błędach popełnionych w obronie bilans bramkowy na koniec spotkania jest dla nas niekorzystny.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Gr. złota 2010

Star Starachowice 4-2 KKP Korona I

Bramki: Grychowski as. Fornalczyk, Płaza as. Fornalczyk

Skład: Chochulski Oskar, Sikora Adam, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach, Płaza Bartłomiej, Wojciech Matczak, Miłosz Kułak, Maksym Kasperek, Filip Tomasik, Bartosz Fornalczyk, Stanisław Bartusiak, Miłosz Wojdalski, Adam Łużniak,

Trenerzy Paweł Mech i Karol Dziedzic: W pierwszych minutach meczu w naszej grze było zbyt dużo niedokładności, i  po stałym fragmencie gry, wybijamy piłkę wprost pod nogami przeciwnika który zdobywa bramkę. W 20 minucie po dłuższej piłce, nasz bramkarz źle obliczył lot piłki i fauluje przeciwnika za co otrzymuje czerwona kartkę. Niestety mimo kilku dogodnych sytuacji w pierwszej połowie nie potrafiliśmy zdobyć do przerwy  gola.  Za to bardzo dobrze wchodzimy w drugą połowę gdzie w 6 minut odwracamy losy spotkania i wychodzimy na prowadzenie 2:1. W dalszej części gry niestety popełniamy proste błędy indywidualne w defensywie czego skutkiem były stracone kolejne  bramki. Musimy jak najszybciej przeanalizować  ten mecz i wyciągnąć wnioski.

Gr. złota 2011 – KKP Korona II

Gr. srebrna 2010 –  KKP Korona III

KKP Korona II  8–1 KKP Korona III

Bramki KKP Korona II: 3xGrad, 2xDudek, Czekaj, Mikina, Kózka.

Bramka KKP Korona III: Pokrzepa

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Marcin Kukla, Olaf Bębenek ,Karol Majcherczyk, Franciszek Grad, Adam Kózka, Aleks Gębski, Franciszek Czeka, Jan Dudek, Olivier Latała, Igor Wira, Maciej Szczepanik, Radosław Szwajkowski, Piotr Mikina, Antoni Paluch, Mikołaj Kowalewski, Tymoteusz Glibowski .

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Jesteśmy zadowoleni z postawy naszego zespołu w tym meczu. Szczególnie w drugiej części spotkania jakość naszej gry stała na wysokim poziomie. Cieszą nas także coraz lepsze działania indywidualne w fazie ataku które pozwoliły nam stworzyć dużo sytuacji bramkowych. Gratulujemy chłopcom zwycięstwa.

Trener Tomasz Detka i Jerzy Marzec: Niestety tego meczu nie możemy zaliczyć do udanych. Zbyt bierna postawa w defensywie spowodowała, że przeciwnik miał wiele sytuacji i zamieniał je na bramki. Musimy podchodzić do spotkań bardziej skoncentrowani i pewni siebie.

 

Facebook