Wygrana i remis w Młodziku Starszym

W meczu na szczycie w Świętokrzyskiej I Lidze Młodzika Starszego grupa złota odniosła pewne zwycięstwo z lokalnym rywalem. Natomiast podopieczni Michała Kulika i Bartka Lewandowskiego zremisowali bezbramkowo z Astrą Piekoszów.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2011

KKP Korona 3-0 Korona S.A.

Bramki: Dudek, Czekaj, Kózka.

KKP Korona: Marcin Kukla, Jakub Dzigman, Aleks Gębski, Igor Wira, Olaf Bębenek, Franciszek Czekaj, Maciej Szczepanik, Adam Kózka, Patryk Pedrycz, Mikołaj Kowalewski, Olivier Latała, Jan Dudek, Grad Franciszek, Piotr Mikina.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry występ naszego zespołu. Szczególnie możemy być zadowoleni z drugiej części spotkania w której wszyscy chłopcy zagrali na wysokim poziomie co pozwoliło nam spokojnie kontrolować przebieg spotkania. Dziękujemy drużynie za zaangażowanie i gratulujemy zasłużonego zwycięstwa.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

Gr. brązowa 2011

KKP Korona III 0–0 Astra Piekoszów

KKP Korona: Szymoniak, Zbróg, Kozera, Półtorak, Musiał, Kowalik, Baran, Wołoszyn, Bień, Widliński, Józefik, Detka,  Borkowski, Cieślak, Rębosz, Żesławski, Marcinkowski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu.  Od samego początku podejmujemy złe decyzje na boisku, brakuje nam pewności siebie oraz popełniamy proste błędy. W 1 połowie na niskim poziomie funkcjonujemy w budowaniu akcji oraz finalizacji pod bramką przeciwnika. 2 połowa to już zdecydowanie lepsza gra naszej drużyny. Stwarzamy sobie kilka 100 % okazji których niestety nie zamieniamy na bramki i kończymy ten mecz remisem.

 

Facebook