Udana inauguracja Juniorów Starszych

W miniony weekend swój pierwszy mecz rozegrali  Juniorzy Starsi, którzy zwyciężyli wysoko. Swoje kolejne spotkania zaliczyli Juniorzy Młodsi w których odnieśli zwycięstwo i zanotowali porażkę.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

KKP Korona 8–2 Moravia Morawica

Bramki: Pabis x2, Śliwa x2, Bilski, Pabis, Skrzyniarz, Kijewicz

Skład: Piasny, Kruk, Kawalec, Skrzyniarz, Biernacki, Śliwa, Olesiński, Bilski, Kijewicz, Pabis, Gumienny oraz Czarnecki, Stefański, Schie

Trenerzy Michał Stachura: Pewne zwycięstwo naszego zespołu. Cieszy nas różnorodność w tworzeniu sytuacji bramkowych oraz ich ilość wykreowana przez drużynę. Gratulacje dla całego zespołu.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

GKS Nowiny 4-2 KKP Korona II

Bramki: Dębiec 2

Asysty: Biernacki

Skład: Pietrzyca, Nosek, – Krzyżanowski, Cygan, Dębiec, Czarnowski, Biernacki, Myszyński, Kaczmarczyk, Kochanowski, Robak, Stefański, Kmietowicz, Jaros, Czarnecki, Nowak

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Dobry początek w naszym wykonaniu gramy, wysoko, raz za razem stwarzając sobie sytuacje bramkowe. Jedną z nich wykorzystujemy i obejmujemy prowadzenie. Przez większość pierwszej połowy prowadzimy grę jednak ostanie 2 minuty pierwszej odsłony są katastrofalne w naszym wykonaniu. Po biernej postawie i błędach indywidualnych tracimy dwie bramki. Druga połowa to nasze starania na wyrównanie, 10 minut przed końcem strzelamy wyrównującą bramkę z rzutu wolnego. Później niepotrzebnie oddajemy inicjatywę rywalowi i dochodzą jeszcze błędy indywidualne, które rywal wykorzystuje i wygrywa mecz. Mecz w którym piłkarsko lepiej wyglądaliśmy jednak czynnik mentalny zadecydował, że nie potrafiliśmy zapunktować w tym meczu.

KKP Korona III 4-1 Pogoń Staszów

Bramki: Białek, Dąbrowski, Cudzik, Łukawski

Trener Sławomir Łukawski: Mecz ułożył się po naszej myśli, bo już w 3 min przytomnie zachował się w polu karnym Białek.  Później strzelamy gola na  2 – 0 i oddajemy na chwilę incjatywę rywalowi, który strzelił bramkę kontaktową. Mimo wszystko dalej kontrolowaliśmy mecz i w końcówce przeprowadzamy szybkie ataki i dokładamy dwa gole. Gratulacje dla zespołu za przełamanie.

Facebook