Ligowe zmagania Trampkarzy

Przełamanie grupy srebrnej 2010 to na pewno duże wydarzenie z minionej kolejki ligowej. Niestety w spotkaniu pomiędzy kieleckimi drużynami podopieczni Cezarego Jesiołowskiego i Patryka Hernika odnieśli porażkę.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona II 1-3 Korona S.A

Bramka: Plech

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Patryk Hernik: Mecz zaczął się dla nas bardzo korzystnie w 6 minucie zdobywany bramkę, mieliśmy pod kontrolą pierwsze 20 minut spotkania. W drugiej części pierwszej połowy podyktowany rzut karny podciął nam skrzydła. Przy wyniku 1:1 próbowaliśmy atakować i mieliśmy wiele sytuacji podbramkowych niestety piłka „nie chciała” wpaść do siatki. Druga połowa to już duża przewaga przeciwnika mocny pressing w każdej części boiska powodował u nas brak posiadania piłki przeciwnik skutecznie wykorzystuje 2 dogodne sytuacje przegrywamy 1:3. Cieszy fakt zwiększenia przez nas liczby akcji ofensywnych musimy jednak cały czas doskonalić skuteczność w oddawaniu strzałów na bramkę przeciwnika.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona III 4-2 Hetman Włoszczowa

Bramki: Smolarczyk, Szymczuch, Gonciarz, Piekoszewski

Trenerzy Tomasz Detka i Jerzy Marzec: Szybko strzelona bramka powinna dodać nam pewności siebie, jednak na przerwę schodzimy przegrywając 1-2. W przerwie przeprowadziliśmy korekty i zespół zareagował bardzo dobrze. Co prawda długo nie możemy strzelić bramki ale nasza determinacja i konsekwencja pozwala nam zwyciężyć. Mamy nadzieję, że to przełamanie pozwoli nam na kolejne lepsze spotkania w naszym wykonaniu. Dziękujemy drużynie za walkę.