Maraton Ligowy Młodzików Starszych

Wiele spotkań rozegrali nasi Młodzicy Starsi na przestrzeni ostatniego tygodnia, a to nie koniec zmagań ligowych. Zapraszamy do relacji.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

4-5.05.2024

KKP Korona I 5–0 KKP Korona II

Bramki: Szwajkowski, Grad, Latała, Bębenek, Kowalewski.

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Marcin Kukla, Olaf Bębenek , Franciszek Grad,  Aleks Gębski, Franciszek Czekaj, Olivier Latała, Mikołaj Zajęcki, Maciej Szczepanik, Antoni Paluch, Mikołaj Kowalewski,  Jakub Dzigman, Piotr Mikina, Radosław Szwajkowski, Piotr Raczyński, Igor Wira.

KKP Korona II: Widłak, Sobczyński, Orłowicz, Branewicz, Barański, Kułaga, Wielgo, Szymoniak, Kot, Skotnicki, Piróg,  Paluch, Marcinkowski, Długosz, Kierzkowski, Banasik, Straszewski,  Włudyga, Wrzecionowski.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Cierpliwość i konsekwencja w naszej grze pozwoliła nam na kontrolę tego spotkania co było naszym planem na tą rywalizację. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie a kolegom z KKP II gratulujemy ambitnej postawy.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od początku gramy uważnie w obronie. Niestety z upływem czasu , popełniamy proste błędy, które skutkują straconymi bramkami.  W ataku budujemy kilka składnych akcji, które niestety nie przekładają się na zbyt wiele zagrożenia pod polem karnym przeciwnika. W 2 połowie to również przewaga grupy złotej. Mamy kilka swoich sytuacji, których niestety nie wykorzystujemy. Ostatecznie przegrywamy to spotkanie po całkiem solidnym meczu z naszej strony.

01.05.2024

KKP Korona 4–1  Star Starachowice

Bramki: Bębenek, Zajęcki, Tomaszewski, Szczepanik.

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Olaf Bębenek , Franciszek Grad, Jakub Tomaszewski, Aleks Gębski, Franciszek Czekaj, Jan Dudek, Olivier Latała, Mikołaj Zajęcki, Maciej Szczepanik, Antoni Paluch, Mikołaj Kowalewski, Tymoteusz Glibowski, Jakub Dzigman.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Chłopcy od początku spotkania narzucili swój styl gry, często atakując bramkę przeciwnika. Mimo niskiej obrony zespołu rywali nasza drużyna dzięki odpowiednim działaniom indywidualnym i grupowym potrafiła stworzyć sobie sytuacje bramkowe. Gratulujemy naszemu zespołowi dobrego występu i zasłużonego zwycięstwa.

30.04.2024

Korona S.A. 5-0 KKP Korona II

KKP Korona: Widłak, Sobczyński, Orłowicz, Branewicz, Barański, Kułaga, Wielgo, Szymoniak, Kot, Skotnicki, Piróg,  Paluch, Marcinkowski, Długosz, Kierzkowski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku źle wchodzimy w spotkanie szybko tracąc bramkę. Kolejne minuty to przewaga przeciwnika. Na niskim poziomie działamy w doskoku do gospodarzy przez co zostawiamy zbyt wiele wolnej przestrzeni na działania ofensywne rywali. Przy odbiorze piłki, nie najlepiej funkcjonujemy w fazie przejściowej, popełniamy proste błędy i mamy problemy przy budowaniu akcji. Druga połowa bez zmian, przeciwnik tworzy wiele zagrożenia pod naszą bramką. Dobrze w naszej bramce spisuje się Seweryn , który broni strzały rywali.  Z upływem czasu przy niekorzystnym wyniku, potrafimy stworzyć kilka akcji, lecz nie przekłada się to na zdobycz bramkową. Podsumowując, zabrakło nam dziś pewności i odwagi w poczynaniach na boisku, by powalczyć o korzystny wynik z mocnym rywalem.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

01.05.2024

KKP Korona III 5–1 DAP Kielce

Bramka: Rębosz, Półtorak, Detka, Kozera, Żesławski.

KKP Korona: Rębosz, Józefik, Szymoniak, Zbróg, Kozera, Półtorak, Musiał, Detka , Żesławski, Marcinkowski, Wołoszyn, Cieślak, Baran, Bień.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od początku spotkania dominujemy na boisku. Tworzymy składne akcji i co chwilę tworzymy zagrożenie pod polem karnym przeciwnika. To jednak po naszym błędzie, jako pierwsza drużyna DAP-u zdobywa bramkę. Szybko reagujemy na straconego gola i to my wychodzimy na prowadzenie. Druga połowa to już całkowita kontrola nad meczem. Nie popełniamy błędów oraz tworzymy sporo zagrożenia pod bramką przeciwnika. Ostatecznie wysoko wygrywamy to spotkanie i czekamy na kolejne mecze ligowe.

4-5.05.2024

Naprzód Jędrzejów 2–0 KKP Korona III

KKP Korona: Rębosz, Szymoniak, Zbróg, Kozera, Półtorak, Musiał, Detka , Żesławski, Marcinkowski, Baran, Bień, Hałka, Widliński.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku bardzo wyrównane spotkanie. Mamy problemy z budowaniem gry i stwarzaniem zagrożenia. Przeciwnik po jednej z akcji i zamieszaniu zdobywa bramkę. W przeciągu całego meczu, tworzymy kilka akcji z których możemy zdobyć bramkę, lecz brakuje lepszej skuteczności. W 2 połowie również po zamieszaniu tracimy bramkę i niestety przegrywamy  to spotkanie.

Facebook