[U-9] Kolejne zwycięstwo w Ekstralidze Talentów

Grupa złota rocznika 2015 w dniu wczorajszym udała się do Trzebini, aby wziąć udział w kolejnym mocno obsadzonym turnieju, rywalizując z czołowymi zespołami z Polski. KKP Korona II po świetnych meczach zwyciężyła swoją grupę i mogła cieszyć się z 1 miejsca. Natomiast w drużynie KKP Korona I zawodziła często skuteczność i tym razem do podium nieco zabrakło.

Grupa złota 2015

Grupa B

KKP Korona – Górnik Zabrze

Bramki: Szymczuch

KKP Korona – Zagłębie Lubin

KKP Korona – Zagłębie Sosnowiec

Bramki: Roszczypała x2, Szuczkiewicz x2, Kisiel, Szymczuch

KKP Korona – Wisła Kraków

Bramki: Kania

KKP Korona – Parasol Wrocław

Bramki: Kania

KKP Korona – Banik Ostrava

Bramki: Kania, Roszczypała

Skład: Bębenek, Kania, Kisiel, Palka, Roszczypała, Salwa, Szczukiewicz, Szymczuch, Tutaj.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Po pierwszej częściej dnia mamy niedosyt. W defensywie nad którą pracowaliśmy ostatnio dużo, graliśmy dobrze, ale z przodu całkowicie nie na swoim poziomie. Chłopcy mają dopiero 9 lat więc szukamy zazwyczaj plusów które się pojawiły podczas turniejów i na pewno jednym z nich jest to, że mimo iż byliśmy nieskuteczni, graliśmy bojaźliwie to możemy walczyć jak równy z równym z takimi klubami jak Górnik Zabrze, Wisła Kraków czy Zagłębie Lubin. Przy lepszej dyspozycji dnia z pewnością walczylibyśmy o podium bo możliwości są w tych chłopakach bardzo duże co zwraca uwagę wielu obserwatorów czy organizatorów takich turniejów. Musimy jednak podejść do tego z większym spokojem bo wielu momentach widać było zbyt dużo stresu co blokuje nasze możliwości. Dziękujemy zawodników za super zaangażowanie. W sobotę wyjeżdżamy na dwa dni do Gorlic i chcemy dalej udowadniać że jesteśmy czołową drużyną w Polsce w tym roczniku.

Grupa C

KKP Korona – ROW Rybnik

Bramki: Jamorski

KKP Korona – Fablok Chrzanów

KKP Korona – Athletic Ozimek

Bramki: Wójcik, Jamorski, Małkiewicz

KKP Korona – AB Bumerang Ruda Śląska

Bramki: Małkiewicz, Wójcik

KKP Korona – Stadion Śląski Chorzów

Bramki: Jamorski

KKP Korona – GKS Katowice

Bramki: Sosnowski

KKP Korona – Łódzka Akademia Futbolu

Bramki: Sonsowski x2, Gołębiowski, Krężołek

Skład: Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Krężołek, Komorowski, Małkiewicz, Moćko, Paluch, Raczkowski, Sosnowski, Wójcik.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Druga część turnieju należała do naszej „dwójki”, która nie przegrała żadnego spotkania i zasłużenie zwyciężyła w całych zmaganiach. Nasz zespół bardzo konsekwentnie realizowała założenia przedmeczowe. Przede wszystkim chłopcy byli bardzo zaangażowani i udanie wychodził wysoki pressing. Dzięki temu szybko odbieraliśmy piłkę i stwarzaliśmy wiele sytuacji do zdobycia bramki. Na słowa uznania zasługuje cała drużyna, ale wyróżnienie przypadło Wojtkowi Jamorskiemu, który tego dnia był liderem zespołu i w trudniejszych momentach brał ciężar gry na siebie. Dziękujemy wszystkim za walkę a rodzicom za doping.

Facebook