CLJ: W delegacji na remis z dużym niedosytem

Punkt na wyjeździe zawsze należy szanować, ale trenerzy z Lublina i Krakowa wracają z dużym niedosytem bo była spora szansa zgarnąć komplet „oczek”.

Centralna Liga Juniorów U-17

KKP Korona 0–0 Motor Lublin

Skład: Palacz, Sala, Głuszek, Długosz, Mazurek, Majka , Lech, Bator, Kubus, Jakubowski Wiktor, Bryła oraz  Piasny, Czarnecki, Stępień, Gumienny, Ocios, Słonka, Susło

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Kolejne spotkanie w którym marnujemy kilkanaście sytuacji bramkowych i nie zdobywamy 3 punktów. Pomimo paru kontrowersyjnych decyzji arbitrów z końcówki spotkania pretensję możemy mieć tylko do siebie. Wierzymy, że w kolejnych meczach wykażemy się większą skutecznością  i będziemy mogli cieszyć się ze zwycięstw.

Centralna Liga Juniorów U-15

Garbarnia Kraków 3-3 KKP Korona

Bramki: Baranowski x3

Asysty: Moczulis, Kwiatkowski, Krupa

Skład: Bęczkowski- Malinowski, Woźniak, Baranowski, Pitek, Cioroch, Kwiatkowski, Kubicki, Moczulis, Nogalski, Czajkowski, Ryś, Pietrzyca, Michalski, Krupa, Ślęzak, Mordon, Tenderenda

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Wracamy z Krakowa z bardzo dużym niedosytem, długimi fragmentami gry byliśmy stroną dominującą i stwarzającą sobie sytuacje bramkowe. Mimo że dość pechowo zaczynamy mecz od bramki samobójczej, to już w kolejnych minutach strzelamy przed przerwą dwa gole. Kolejne 20 minut drugiej połowy do nasza koncertowa gra, rywal ani razu nie zagościł na naszej połowie a my raz po raz stwarzamy zagrożenie pod bramką rywala. Podwyższamy prowadzenie i wydaje się że kontrolujemy mecz. Później w ciągu trzech minut tracimy prowadzenie po dwóch stałych fragmentach gry i naszym beznadziejnym kryciu w polu karnym. Do końca spotkania obie drużyny atakowały i chciały strzelić zwycięską bramkę i miały ku temu okazje, jednak wynik już nie uległ zmianie.

 

Facebook