Turnieje ŚZPN Orlików Starszych

W miniony weekend naszemu Klubowi przypadła rola gospodarza w turniejach w ramach rozgrywek ŚZPN. Nasi Orlicy Starsi zaliczyli sporo minut gier, a trenerzy mają dużo materiału do analizy.

Orlik Starszy gr. III/ Gr. złota 2013

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, Wierna Małogoszcz (dwa zespoły), Hetmanki Włoszczowa, Astra Piekoszów

Trener Karol Nieszporek i Karol Styrcz: Każdy z zawodników zaliczył sporą ilość minut i to bardzo nas cieszy. Były to dobre gry w naszym wykonaniu, jednak zdarzały nam się słabsze mecze. Musimy więcej popracować nad boiskową pewnością siebie i skutecznością, a okazję do tego będą już w kolejnych grach.

Orlik Starszy gr. IV/ gr. srebrna 2013

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, TOPspin Promnik, Polonia Białogon, LKS Bolmin.

Bramki: Dąbrowski x8, Górnicki x5, Trela x3, Kudła x3, Łuczyński x3, Pióro x3, Sobczak x3, Żyromski x2, Krzemiński x2, Mojecki, Gil, Ciosek, Jagielski, Młynarczyk

Skład KKP III: Mojecki, Dąbrowski, Ciosek, Gil, Kudła, Łuczyński, Trela, Żyromski

Skład KKP IV: Tarka, Krzemiński, Sobczak, Jagielski, Młynarczyk, Pióro, Bryk, Górnicki, Boruń

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Za nami kolejny weekend spędzony na boisku. Cieszy postawa chłopców na murawie, dużo odważnej gry, mądrych decyzji. Dzięki temu stworzyliśmy sobie dużo okazji które zamieniliśmy w bramki.

Orlik Starszy gr. V/ gr. brązowa 2013
Drużyny: KKP KORONA V KIELCE, KKP KORONA VI KIELCE, Orlęta I Kielce, Orlęta II Kielce, Spartakus Daleszyce,

Skład KKP KORONA V
: Grajek, Kij, Kowalski, Kuca, Trojan, Urbanowski, Wiórkiewicz, Wojcieszek

Skład KKP KORONA VI: Janyst, Karczewski, Klimas, Pyczek, Kosecki,Wicha, Lipski, Jung

Trener Bartek Lewandowski: Kolejny turniej za nami i na pewno kolejne cenne doświadczenie dla naszych piłkarzy. Chłopcy starali się walczyć w każdym meczu o dobry wynik, ale niestety w naszych działaniach i rozumieniu gry są jeszcze braki. Zabieramy się za dalszą pracę na treningach, by w przyszłości uniknąć prostych błędów. Dziękujemy reszcie drużyn za rywalizację.

Facebook