Ligowe zmagania Trampkarzy

To był wymagający weekend dla naszych Trampkarzy. Chłopcy z rocznika 2009 rozgrywali bardzo ważne spotkanie z GKSem Nowiny, które zakończyło się podziałem punktów. W młodszej kategorii mogliśmy obejrzeć spotkanie pomiędzy gr. złotą a srebrną rocznika 2010, a do Kielc zawitała również drużyna z Ostrowca.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona 3-3 GKS Nowiny

Bramki: Jesiołowski, Czajkowski

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Prowadziliśmy w tym spotkaniu przez większość czasu zgodnie z założeniami przedmeczowymi, niestety zabrakło koncentracji w ostatnich 10 minutach meczu i  tracimy 2 bramki w kilka ostatnich minutach. Mecz kończy się remisem, sporo niewykorzystanych sytuacji podbramkowych skutkuje tylko wynikiem remisowym czego żałujemy.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona Kielce III 0:4 KKP Korona Kielce I

Bramki: Kaczmarczyk (rzut karny), Grychowski  as. Chłopek, Grychowski as. Janik, Chłopek

Skład: Chochulski Oskar, Sikora Adam, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Kamil Łach, Wojdalski Miłosz, Dawid Janik, Piekoszewski Oliwier, Płaza Bartłomiej, Szymczuch Antoni, Wojciech Matczak, Piotr Ślęzak.

Trener Paweł Mech i Karol Dziedzic: W sobotnim pojedynku zmierzyliśmy się  w derbowym pojedynku z KKP Korona III. Pomimo dużych braków kadrowych mecz ten był całkowicie pod naszą kontrolą, choć w pierwszej połowie nie wykorzystujemy kilku dogodnych sytuacji i bramkę dopiero zdobywamy po rzucie karnym. W drugiej połowie poprawiliśmy organizacje po odbiorze i szybkie przejście do ataku , dzięki czemu dokładamy kolejne  trzy trafienia.

Trener Tomasz Detka: Trudny mecz z bardzo silnym rywalem, z którym staraliśmy się walczyć i przeciwstawić. W pierwszej połowie nasz plan działał naprawdę nieźle, ale jakość naszego przeciwnika w drugiej połowie nie pozwoliła nam na wiele. Dziękuję drużynie za walkę.

KKP Korona II 0-3 Kszo Ostrowiec

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Mecz w którym mieliśmy swoje szanse na strzelenie bramki, ale to przeciwnik w tym dniu był skuteczniejszy i wywozi z Kielc trzy punkty. Na pewno jeszcze trochę „uczymy” się tej ligi, a doświadczenie które zbieramy zaprocentuje w przyszłej rundzie. Dziękujemy zawodnikom za walkę.

Facebook