Grad bramek w Młodziku Starszym

W ten weekend przyszedł czas na pojedynek pomiędzy grupą srebrną a złotą rocznika 2011. Spotkanie obfitowało w wiele bramek, a zwyciężyli podopieczni Michała Kostuchy i Michała Stachury. Natomiast grupa brązowa pewnie pokonała drużynę Orląt Kielce.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

KKP Korona II 1–10 KKP Korona I

Bramka KKP II: Długosz

Bramki: KKP I: Dudek x2, Grad x2, Bębenek, Mikina, Kowalewski, Zajęcki, Czekaj x2

KKP Korona II: Straszewski, Kierzkowski, Sobczyński, Orłowicz, Kot, Szymoniak, Kułaga, Paluch, Barański, Wrzecionowski, Włudyga, Kowalski, Branewicz, Półtorak, Banasik, Piróg, Wielgo, Skotnicki, Sztuka, Długosz.

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Dobry mecz w naszym wykonaniu. Nasze działania zespołowe i indywidualne były na wysokim poziomie. Cieszy również zaangażowanie całego zespołu.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od początku to przeciwnik narzuca tempo gry a my próbujemy umiejętnie się bronić. 1 połowa to nasza dobra gra w defensywie poza kilkoma momentami w których zostawiliśmy przeciwnikowi za dużo miejsca. Bramki tracimy na własne życzenie. Cieszą dosyć dobre poczynania w atakowaniu co przełożyło się na zdobytą bramkę. Druga połowa to już całkowita dominacja przeciwnika. Nie byliśmy w stanie się jakkolwiek przeciwstawić. Zostawialiśmy dużo wolnego miejsca, przegrywaliśmy pojedynki 1×1 co skutkowało częstym zagrożeniem pod naszą bramką oraz straconymi golami.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2011

Orlęta Kielce II 0–15 KKP Korona III

Bramki: 5x Dzierżak, 4x Długosz, 2x Widliński, 2x Żesławski, Marcinkowski, Szymoniak.

KKP Korona: Bień, Borkowski, Cieślak, Cisak, Detka, Dzierżak, Długosz, Józefik, Marcinkowski, Kozera, Szymoniak, Zbróg, Żesławski, Hałka, Widliński, Szostak.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To było dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Cała drużyna realizowała założenia przedmeczowe w defensywie jak i ofensywie. Od początku stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych, które zamienialiśmy na gole. Gratulacje dla całej drużyny.

Facebook