SREBRO W TURNIEJU BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP

Kolejne zmagania turniejowe grypy złotej rocznika 2013 za nami. W ostatni weekend podopieczni Michała Sarka i Karola Nieszporka mieli okazję do rywalizacji w turnieju „BBT Kids Cup”, który odbywał się w Niecieczy, a na którym wywalczyli srebrne medale!

Mecze KKP Korona – pierwsza faza turnieju:

KKP Korona 0:9 Ruch Lwów

KKP Korona 9:1  Wiślacka Szkoła Futbolu

Bramki dla KKP: Sotniczuk x 3, Sztuka x 3, Korski, Turek, Miliutin

KKP Korona 6:3  Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bramki dla KKP: Sotniczuk x 3, Szkuta x 2, Korski

KKP Korona 2:0 AP Igloopol Dębica

Bramki dla KKP: Turek x 2

Grupa finałowa:

KKP Korona 6:2 Górnik Łęczna

Bramki dla KKP:  Sotniczuk x 2, Sorbian x 2, Turek, Siekański

KKP Korona 3:1 Wicher Kobyłka

Bramki dla KKP: Sorbian, Szkuta, Turek

KKP Korona 1:11 Ruch Lwów

Bramki dla KKP: Turek

KKP Korona 5:1 AP Canpack Okocimski Brzesko

Bramki dla KKP: Sotniczuk x 2, Szkuta, Turek, Miliutin

Skład KKP Korona: Kępa Piotr, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Miliutin Ihor, Mizerski Oskar, Moskovkin Larry, Siekański Franciszek, Socha Filip, Sorbian Adam, Sotniczuk Bartosz, Szkuta Oskar, Turek Piotr

Trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek  W ciągu dwóch dni chłopcy spędzili 240 minut na boisku ostatecznie plasując się na 2 miejscu. Jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców w rozgrywkach. Zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony odnosząc 6 zwycięstw oraz ponosząc 2 porażki. Zawodnicy prezentowali ogromne zaangażowanie i pasję podczas rywalizacji, grali kreatywnie. Spotkania toczyły się w szybkim tempie co pozwalało kreować wiele okazji do zdobycia bramki. Z tego miejsca dziękuję wszystkim Trenerom KKP Korona, którzy pracowali z chłopcami we wcześniejszych latach jest to NASZ wspólny sukces. Gratuluje każdemu zawodnikowi, który reprezentował nasz klub w turnieju.

Facebook