ZAPOWIEDŹ REWANŻU Z MOTOREM

Już jutro rozegramy rewanżowy mecz barażowy o Centralną Ligę Juniorów U-17. Pomimo porażki w pierwszym meczu, podopieczni Michała Stachury z całą pewnością do spotkania podejdą w pełni skoncentrowani, bo zdają sobie sprawę, że w Lublinie mieli swoje okazję.

– Na pewno szkoda straconych bramek na samym początku spotkania i w ostatniej sekundzie meczu. My również mieliśmy swoje sytuacje, ale tak już jest na tym poziomie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Na pewno do rewanżu podchodzimy w pełni przygotowani i z wiarą, że uda nam się zagrać dobry mecz- uważa trener juniorów młodszych Michał Stachura.

Dla naszej drużyny runda wiosenna w Świętokrzyskiej Lidze Juniora Młodszego była niezwykle udana. W 14 spotkaniach udało się wygrać aż jedenaście razy, natomiast w dwóch spotkaniach nasza drużyna musiała uznać wyższość przeciwnika i raz podzieliła się punktami.

Nasz przeciwnik pewnie wygrał swoją ligę, gdzie w 14 spotkaniach zdobył, aż 39 punktów z bilansem bramowym 63:11.

Za naszą drużynę trzymamy kciuki i liczymy, że ten bardzo udany sezon zostanie godnie pożegnany.

Zapraszamy w sobotę o godzinie 12:00 na stadion przy ul. Prostej 57, aby wesprzeć nasz zespół i podziękować za tegoroczne zmagania.

Facebook