GRY KONTROLNE ROCZNIKA 2011 (GR. BRĄZOWA)

Podopieczni trenera Michała Kulika i Bartosza Lewandowskiego rozegrali kolejne mecze kontrolne z drużynami z Daleszyc oraz Kielc.

KKP Korona – Spartakus Daleszyce

KKP Korona: Żesławski Oliwier, Wicha Maciej, Długosz Antoni,  Zbróg Olaf, Cielibała Filip, Ocetek Kacper, Szustak Oskar, Szymoniak Dawid, Kowalik Dawid, Gałat Dawid, Cisak Marcin, Zając Helena, Plech Jan, Musiał Patryk.

Trener Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: W sobotę mamy przyjemność rozegrać grę kontrolną z drużyną Spartakusa Daleszyce. Do meczu przystępujemy  z ogromnym zaangażowaniem. Od samego początku zyskujemy przewagę na boisku poprzez składne i szybkie akcje. Dobra gra przekłada się na wiele sytuacji bramkowych pod bramką rywali, które wykorzystujemy i na przerwę schodzimy prowadząc. Po przerwie gra nie ulega zmianie. W dalszym ciągu jesteśmy drużyną prowadzącą grę. Cieszy również bardzo dobra gra w obronie. Mecz kończymy zwycięstwem oraz bez straconej bramki.

Orlęta Kielce – KKP Korona

KKP Korona: Żesławski Oliwier, Wicha Maciej, Długosz Antoni,  Zbróg Olaf, Cielibała Filip, Ocetek Kacper, Szustak Oskar, Kowalik Dawid, Gałat Dawid, Cisak Marcin, Plech Jan, Musiał Patryk, Kozera Tomasz, Szostak Ksawery.

Trenerzy Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: W niedzielę rozgrywamy kolejny mecz z drużyną Orląt Kielce. Bardzo wysoka temperatura, naturalne boisko na którym rzadko rozgrywamy pojedynki przełożyło się na senny początek meczu z naszej strony. Popełniamy proste błędy na boisku , mamy problem z wymianą kilku podań oraz stworzeniem akcji. Poprzez dobrą grę w obronie udaje nam się przetrwać ciężki początek. W kolejnej fazie meczu, z minuty na minutę nasza gra ulega poprawie i to my zyskujemy przewagę na boisku. Przed przerwą tworzymy wiele sytuacji bramkowych, lecz nie udaje nam się ich sfinalizować. Od początku drugiej połowy zyskujemy przewagę na boisku, w końcu po kilku nieudanych próbach zdobywamy gola. Chwilę po zdobyciu prowadzenia, przeciwnik odpowiada golem. Końcowa część meczu to akcje z jednej jak i z drugiej strony i po jednej z nich udaje nam się zdobyć gola i mecz kończymy wygraną 2:1. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy drużyny na weekendzie, gdzie poprzez kolejne rozegrane mecze chłopcy zdobywają ważne boiskowe doświadczenie oraz przygotowują się do rozgrywek ligowych  już w nowym ustawieniu.

Facebook