ŚLJM: Wygrana i porażka w pierwszej kolejce

W odmiennych nastrojach schodziły nasze drużyny w Juniorze Młodszym po swoich meczach. KKP Korona II po niezłym meczu wygrał z Pogonią Staszów 3-1. Natomiast podopieczni Sławomira Łukawskiego musieli uznać wyższość gospodarzy.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

KKP Korona II 3-1 Pogoń Staszów

Bramki: Stefański, Dębiec, samobój

Asysty: Jakubowski E., Ocios, Dębiec

Skład: Pietrzyca, Nosek – Krzyżanowski, Cygan, Dębiec, Stefański, Nowak, Czarnowski, Biernacki, Ocios, Schie, Jakubowski E., Jaros

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Bardzo źle zaczęliśmy ten mecz po pierwszej akcji rywala tracimy bramkę i przez kolejne minuty gramy bardzo słabo, bojaźliwie i nerwowo. Dopiero po jakimś czasie nasze akcje nabierają tempa i jakości co skutkuje sytuacjami pod bramką rywala a przede wszystkim strzelonymi bramkami. Po strzeleniu bramki wyrównującej przejmujemy kontrolę nad meczem i schodzimy do szatni z dwubramkową przewagą. W drugiej połowie mecz się wyrównał, zarówno my jak i rywal mieli swoje sytuacje jednak wynik meczu nie uległ już zmianie.

Astra Piekoszów 2-1 KKP Korona III

Bramka: Cudzik

Trener Sławomir Łukawski: W pierwszej kolejce rundy wiosennej gramy w Piekoszowie na grząskim boisku nie ułatwiającym grę w piłkę. Rywale wykorzystali nasze zawahanie w obronie i byli po prostu skuteczniejsi. Mimo, że lepiej operujemy piłką, mamy większość w posiadaniu to jednak błędy indywidualne spowodowały że 3 pkt zostały u gospodarzy. W ostatniej akcji obijamy słupek rywala.  Czekają nas kolejne trudne mecze i walka o każdy metr boiska.