CLJ: Cenne zwycięstwo z Bełchatowem i porażka ze Stalą

Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli nasi Juniorzy Młodsi, którzy zainkasowali 3 punkty w domowym meczu z Bełchatowem. Natomiast nasi Trampkarze po raz kolejny zagrali niezłe spotkanie, ale niestety nie udało się wywalczyć choćby punktu.

Centralna Liga Juniorów U-17

KKP Korona 3–2 GKS Bełchatów

Bramki: Lech, Mazurek, Ocios

Skład: Palacz, Susło, Głuszek, Słonka, Mazurek, Majka , Lech, Bator, Kubus, Jakubowski Wiktor, Bryła oraz  Piasny, Rozmus, Stępień, Jakubowski Eryk, Biernacki, Kaczmarczyk, Ocios

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Zdobywamy 3 punkty po emocjonującym spotkaniu. Mimo prowadzenia 2:0 tak naprawdę na własne życzenie stworzyliśmy sobie problem nonszalancką grą i brakiem dokładności. Zespół jednak dobrze zareagował na taki rozwój sytuacji i udało nam się zdobyć zwycięską bramkę. Gratulację dla całej drużyny.

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 1-3 Stal Rzeszów

Bramki: Michalski

Asysty: Ryś

Skład: Bęczkowski- Malinowski, Woźniak, Baranowski, Pitek, Tenderenda, Kwiatkowski, Kubicki, Moczulis, Nogalski, Ostrowski, Czajkowski, Ryś, Pietrzyca, Michalski, Krupa

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Kolejny mecz w którym robimy dobre wrażenie ale jednak przegrywamy spotkanie. Zbyt łatwo i ze zbyt małą determinacją bronimy we własnym polu karnym. Przegrywamy pozycje i dajemy się wyprzedzać a przy tym słabo blokujemy strzały. Mimo, że chłopcy całkiem dobrze zagrali w budowaniu akcji to jednak w fazie finalizacji brakowało kropki nad „i”. Z tak mocnym rywalem, każde nasza słabość została wykorzystana. Chłopcy mają potencjał i umiejętności do tego aby wygrywać z rywalami z wysokiej półki ale przede wszystkim muszą sami w to uwierzyć.

Facebook