Udana inauguracja w Młodziku Starszym

Od zwycięstwa i remisu rozpoczęli nasi Młodzicy swoje ligowe zmagania. Wynik cieszy, ale trenerzy mogą być zadowoleni jeszcze bardziej z gry swoich podopiecznych.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2011

Star Starachowice 1-10 KKP Korona I

Bramki: 5x Grad, 2x Czekaj, Bębenek, Kózka, Kruk.

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Marcin Kukla, Olaf Bębenek, Karol Majcherczyk, Franciszek Grad, Adam Kózka, Aleks Gębski, Franciszek Czekaj, Jakub Dzigman, Igor Wira, Jakub Kruk, Piotr Raczyński, Maciej Szczepanik .

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry występ naszej drużyny. Jesteśmy zadowoleni z działań indywidualnych naszych zawodników w fazie ataku oraz bardzo dobrej organizacji gry w fazie obrony. Gratulujemy chłopcom znakomitego występu.

Gr. srebrna 2011

KKP Korona II 2–2 Korona S.A

Bramki: Długosz, Barański

KKP Korona: Straszewski, Widłak, Kierzkowski, Sobczyński, Marcinkowski ,Orłowicz, Branewicz, Kułaga, Wielgo, Szymoniak, Skotnicki, Kot, Piróg, Żesławski, Długosz, Wrzecionowski, Paluch, Barański.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Dobry mecz w naszym wykonaniu. Od początku jesteśmy dobrze zorganizowani na boisku przez co przeciwnik nie jest w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką. My również próbujemy szukać swoich szans na zdobycie gola. Druga połowa, zbliżona do pierwszej. Przeciwnik częściej utrzymuje się przy piłce, lecz gramy umiejętnie w obronie oraz tworzymy kilka składnych akcji . Ostatecznie remisujemy w 1 meczu ligowym i czekamy na kolejne spotkania.

Mecz kontrolny gr. brązowa 2011

KKP Korona 2–2 Wicher Miedziana Góra 10/11 

Bramki: Marcinkowski, Żesławski

KKP Korona: Kozera, Rębosz,  Detka, Widliński, Bień, Szymoniak, Wołoszyn, Cieślak, Zbróg, Marcinkowski, Włudyga, Żesławski, Baran, Hałka.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Pierwsza połowa lepsza z  naszej strony. Gramy uważnie w obronie oraz tworzymy sporo składnych akcji. Początek 2 połowy to przewaga przeciwnika, który stwarza sobie okazje i je wykorzystuje. Z czasem to my dochodzimy do głosu i przejmujemy inicjatywę na boisku. Ostatecznie kończymy to spotkanie remisem.

 

 

 

Facebook