Skrzaty w akcji!

W miniony weekend na hali nasze Skrzaty z rocznika 2017 i 2018 miały okazję rozegrać gry kontrolne.

KKP Korona gr. złota 2017 – KKP Korona gr. srebrna 2016

Trener Patrycja Budzyn i Jerzy Marzec: Chłopcy mieli prawie 1,5 godziny ciągłej gry, bardzo dobrze wypadli na tle starszych kolegów. Nie przestraszyli się różnicy wieku, czy warunków fizycznych. Dobrze realizowali i wdrażali w grę wskazówki, których uczą się na treningach, tj. wyjście na wolna pozycje, pojedynki 1×1, czy szybki odbiór piłki. Bardzo cieszy, że chłopcy zaczynają się komunikować miedzy sobą. Mówią do siebie podczas meczu, podpowiadają sobie i się wspierają. Padało dużo pięknych bramek, a chłopcy przeogromnie się cieszyli z każdej wygranej akcji zakończonej celnym strzałem- to najważniejsze!

Grupa srebrna 2017- grupa złota 2018

Trener Patrycja Budzyn i Jerzy Marzec: Kolejny sparing rocznika 2017 grupy srebrnej. Tym razem chłopcy zagrali z grupa złota rocznika 2018 (dla których to było pierwsze spotkanie z nowymi kolegami). Chłopcy również rozegrali kilka solidnych meczów w ciągu 1,5 godziny. Wyszli bardzo zmęczeni, ale równie mocno zadowoleni. W obu drużynach można było dostrzec postępy jakie chłopcy zrobili na przestrzeni kilku miesięcy- prowadzenie piłki blisko nogi, walka, dużo pojedynków, obserwacje przestrzeni i zmiany kierunków prowadzenia piłki.

 Na koniec wszyscy przybili sobie piątki i podziękowali za mecze.

Na pytanie kto strzelił bramki- wszyscy zawodnicy podnieśli rękę w górę i z uśmiechem pytali o kolejne sparingi – nic dodać, nic ująć.

Facebook