Wygrane derby i świetna postawa Młodzików Młodszych

Na taką kolejkę ligową czekaliśmy w wykonaniu naszych Młodzików Młodszych. Wszystkie nasze trzy grupy odniosły zwycięstwa. Wielkie brawa!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Korona S.A 1-3 KKP Korona

Bramki: Karpenko, Marzec, Molasy

Skład: Vyshniak – Jabłoński, Adamczyk, Ziółkowski – Bugaj, Karpenko, Marzec, Kałandyk – Zięba  
Jończyk, Molasy, Stróżyk, Warzecha, Surdyk  

Trener Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Bardzo trudny mecz w którym przeciwnik był stroną przeważającą. Naszym atutem w tym dniu były stałe fragmenty gry i kontrataki, ciężko nam było rozgrywać piłkę ale też zbyt bardzo się tego baliśmy. Z takim przeciwnikiem jeśli chcemy grać i utrzymywać się przy piłce musimy być bardzo aktywni w każdym sektorze boiska.   
​​​​​​Bardzo dużym atutem było też nasze zaangażowanie i ogrom pracy włożony przez tych chłopców w ten mecz. Stworzyli super drużynę w której każdy się wspiera, motywuje na boisku i poza nim. Frekwencja na treningach naprawdę duża co pokazuję jak bardzo chcą być lepsi, ale też jak bardzo lubią wspólny czas. Przed nami kolejne mecze w których musimy poprawić budowanie akcji bo wynik osiągamy naprawdę dobre, ale musimy jeszcze utrzymać stabilizację w grze.  Artem Vyshniak bez wątpienia zawodnik meczu. Bronił świetnie.  


KKP Korona II 2-1 Hetman Włoszczowa

Bramki: Szczepański, Bartocha
Skład: Rochoń, Chłopek, Nikitskij, Siwek, Bartocha, Majchrowski, Szymczyk, Wójcik,Różycki, Kwiecień, Horbenko, Świerczyński ,Kasprzyk,Kumór

Trener Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Nareszcie długo oczekiwane zwycięstwo stało się  faktem. Cieszymy się z tego powodu zwarzywszy, że pracowaliśmy bardzo ciężko na nasz pierwszy sukces. Chłopcy starali się jak mogli, grali bardzo odważnie i z wielkim zaangażowaniem. Bardzo solidnie w końcu zagraliśmy we wszystkich formacjach. Na pochwałę i szczególne wyróżnienie zasłużyli obaj bramkarze i linia obrony. W atakowaniu stworzyliśmy sobie wiele okazji bramkowych z czego dwie wykorzystaliśmy. W końcówce meczu straciliśmy bramkę, zrobiło się nerwowo, ale dowieźliśmy zwycięstwo do końca meczu. 

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

KKP KORONA III 6- 0 Naprzód Jędrzejów

Bramki: Świerczyński x4, Pedrycz, Wójcik

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Mecz walki, na granicy przepisów – przy tym wykazujemy się dużą kulturą gry tworząc mnóstwo sytuacji podbramkowych po rozegraniu piłki od tyłu. Było to ciężkie spotkanie, ale mieliśmy pełną kontrolę nad przebiegiem czego odzwierciedleniem jest wynik. Wyeliminowaliśmy błędy z poprzednich spotkań oraz konsekwentnie realizowaliśmy założenia przedmeczowe. Ostatni mecz rundy był dobrym podsumowaniem naszej pracy, pokazał on jak dużo się nauczyliśmy, ale przede wszystkim jak bardzo możemy jeszcze wykorzystać potencjał tego zespołu.  Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie oraz rodzicom za wspieranie dzieci na meczach domowych i wyjazdowych.

        

Facebook