CLJ: Punkt na wagę utrzymania

W Krakowie stawka meczu była bardzo wysoka, ponieważ spotkały się dwie drużyny, które walczyły o utrzymanie. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i na wiosnę zagramy w Centralnej Lidze Juniorów U-15.

Centralna Liga Juniorów U-17

 KKP Korona 0–4 Sandecja Nowy Sącz

Skład: Koryciński, Sala, Głuszek, Długosz, Mazurek, Ocios , Majka, Bator, Kubus, Stępień, Bryła oraz Susło, Pietrzyca, Czarnecki, Jakubowski Eryk, Biernacki, Myszyński,

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Nasza gra w tym spotkaniu stała na bardzo niskim poziomie. Musimy jak najszybciej poprawić jakość naszych działań ponieważ jest to kolejny mecz który oddajemy przeciwnikowi. Mamy nadzieje, że w kolejnej rywalizacji drużyna będzie prezentować się zdecydowanie lepiej.

Centralna Liga Juniorów U-15

Hutnik Kraków 2-2 KKP Korona

Bramki: Malinowski 2

Asysty: Kwiatkowski, Michalski

Skład: Pietrzyca (41’Nosek)- Kwiatkowski, Moczulis, Frankowicz, Michalski, Krupa, Czajkowski, Nogalski(60’Kubicki), Malinowski(65’ Zawistowski), Pitek(52’Bednarski), Woźniak

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Stawką meczu było utrzymanie w CLJ-U15 do czego potrzebny był nam remis. Od początku chłopcy przejęli inicjatywę i stworzyli kilka groźnych akcji i gdy wydawało się, że strzelenie bramki jest kwestią czasu, to gospodarze po pierwszej swojej akcji strzelają bramkę. Stracony gol nie zbił z tropu chłopaków i po kilku minutach wyrównujemy po dokładnym dośrodkowaniu Kwiatkowskiego i świetnym wykończeniu Malinowskiego w polu karnym. Kolejną bramkę strzelają znowu gospodarze po naszej niefrasobliwej grze obronnej. Po tej bramce mecz się wyrównał i chłopcy potrzebowali trochę czasu aby po świetnej akcji Michalskiego i znowu świetnym wykończeniu Malinowskiego strzelić wyrównującą bramkę. Do końca meczu przez większą część spotkania kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku, jednak raz nam serce mocniej zabiło kiedy gospodarze strzelili w słupek naszej bramki. Z przebiegu całego spotkania byliśmy drużyną lepszą i zasłużenie utrzymujemy się w CLJ U15. Jesteśmy dumni z chłopców za postawę w całej rundzie jesiennej, zrobiliście kawał dobrej roboty.

Facebook