Słodko gorzkie zakończenie w Juniorze Młodszym

Sporo walki mogliśmy zobaczyć w ostatnich meczach rundy jesiennej w ŚLJM. Z trzech punktów mogli cieszyć się podopieczni trenera Sławomira Łukawskiego, niestety w Starachowicach nasz zespół musiał uznać wyższość gospodarzy.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

Star Starachowice 2-1 KKP Korona II

Bramki: Biernacki

Skład: Bęczkowski – Kochanowski, Krzyżanowski, Cygan, Dębiec, Ksel, Łukawski (50’ Stefański), Nowak, Czarnowski, Biernacki (45’ Gaweł), Kmietowicz

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Dobry początek spotkania, wychodzimy na prowadzenie i gramy dobre spotkanie. Z biegiem meczu to gospodarze przejmują inicjatywę i po dość prostych błędach wychodzą na prowadzenie. W drugiej połowie zabrakło sił oraz rywal dobrze się bronił aby zdobyć kolejne bramki i wywieźć punkty z boiska wicelidera.

KKP Korona III 3-2 GKS NOWINY

Bramki: Białek, Dąbrowski, Majchrzyk.

Trenerzy Sławomir Łukawski: Ostatni mecz tej rundy w którym cel był tylko jeden – zwycięstwo.  Motywacja była na wysokim poziomie, mimo że dwa razy goniliśmy wynik. Zespół doskonale zareagował na kryzys w grze i w drugiej połowie graliśmy swoją grę.  Mogliśmy zdobyć kilka goli więcej, ale najważniejsze że po serii remisów i porażek w ostatnich meczach cel na ten mecz został osiągnięty. Gratulacje dla Zespołu.

Facebook