Skrzaty na Ekstralidze Talentów!

Grupa złota rocznika 2017 wystąpiła w silnie obsadzonym turnieju International Ekstraliga Talentów, który był organizowany w Sosnowcu na sztucznym boisku pod balonem. Klasyfikacja nie była prowadzona, ale nasz zespół dostał wyróżnienie za najlepszy bilans bramkowy, a nagrodę indywidualną otrzymał Staś Biskupski.

W grupie C wystąpili zawodnicy KKP Korona w skladzie: Maksymilian Król, Patryk Kobryn, Leon Markowski, Natan Janyst, Julian Głuszek, Ksawery Gryń.

Trenerzy Patrycja Budzyn i Jerzy Marzec: Pierwsze mecze były dla chłopaków ciężkie, mam wrażenie że trochę obawiali się, nie byli pewni tego co potrafią, co przekładało się na straty bramkowe. Z każdym kolejnym meczem obserwowaliśmy coraz lepsze sytuacje strzeleckie, akcje indywidualne, coraz więcej bramek, co skutkowało tym, że w końcu chłopcy się „obudzili” i „weszli w grę”, tak jak to jest w ich stylu. Bez obaw, bez stresu, zdeterminowani i chętni gry. Brawo chłopaki, świetna robota!

W grupie B wystąpili zawodnicy KKP Korona w składzie: Jan Kierzkowski, Stanisław Biskupski, Leon Parobiec, Leon Kasprzyk, Patryk Wencel, Kamil Stępień, Patryk Stróżyk.

Trenerzy Patrycja Budzyn i Jerzy Marzec: Turniej bardzo dobrze zorganizowany, bez klasyfikacji. W każdej grupie było 10 zespołów, dlatego chłopcy rozgrywając 9 spotkań, praktycznie jedno po drugim, wypadli na tle całego turnieju bardzo dobrze. Konsekwencją tego było 6 wygranych spotkań, dwie porażki i jeden remis.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy chłopców na boisku. Wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pokazali, że potrafią nie tylko konstruować bardzo ładne akcje, ale tez strzelać piękne bramki. To dodatkowo napędzało ich do szybkiej reakcji po stracie piłki, szybszego podejmowania decyzji, wychodzenia na pozycje i współpracy na boisku.
Drużyna dostała nagrodzona pucharem za najlepszy bilans bramkowy, a nagrodę indywidualna, wyróżniającego się zawodnika otrzymał Staś Biskupski. Brawo Stasiu!  

​​​​​​Gry kontrolne skrzatów

Gr. srebrna 2017

KKP Korona – Spartakus Daleszyce

Trenerzy Patrycja Budzyn i Jerzy Marzec: To był dobry sprawdzian dla chłopców. Początkowa dezorientacja powodowała, że zawodnicy pogubili się przez pierwsze minuty. Po kilku sprawnych akcjach ta gra wyglądała już zdecydowanie lepiej, w grę były stopniowo wdrażane elementy, których uczymy się na treningach. Dziękujemy drużynie Spartakusa za przyjazd i do zobaczenia niebawem

Gra wewnętrzna rocznika 2018

Trenerzy Patrycja Budzyn i Jerzy Marzec:. Chłopcy grali pełną godzinę, podczas której szlifowali dotychczas nabyte umiejętności. Padało dużo bramek, po każdym golu można było zaobserwować ogromną radość. Jak najbardziej na plus jest fakt, że zawodnicy nie boją się podejmować pojedynków 1×1 i z coraz większym zaangażowaniem pracują podczas treningów i gier kontrolnych.

Facebook