CLJ: Porażki po nieudanych meczach

Nasi Trampkarze zakończyli zmagania w CLJ U-15. Ostatni mecz to nieco eksperymentalne ustawienie, co przeciwnicy skrzętnie wykorzystali. Juniorom Młodszym również nie udało wywalczyć się punktów.

CLJ U-17

KKP Korona 0-3 Escola Varsovia

Trener Michał Stachura, Paweł Mech i Tomasz Jóźwik: To nie był udany mecz w naszym wykonaniu. Jakość naszych zagrań była na niskim poziomie. Na pewno stać nas na dużo lepszą grę. Przed nami jeszcze dwa spotkania przed przerwą i chcemy zaprezentować się w nich zdecydowanie lepiej.

CLJ U-15

KKP Korona 0–8  Wisła Kraków

Skład: Nosek (41’ Bęczkowski)- Kwiatkowski, Bednarski, Moczulis, Kubicki (41’ Michalski), Mordon (41’ Krupa), Czajkowski, Ślęzak (41’ Nogalski), Iwan (41’ Pitek), Zawistowski (41’Woźniak), Ryś (50’ Cioroch)

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: W ostatnim meczu ligowym w tym roku zagraliśmy w zupełnie innym zestawieniu niż do tej pory. Pierwsze dwadzieścia minut nie wskazywało na tak wysoka porażkę. Jednak pierwsza stracona bramka podłamała chłopaków i goście w krótkim czasie strzelili jeszcze kilka bramek przy naszej biernej postawie. Druga połowa trochę lepsza w naszym wykonaniu, nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji na strzelenie bramki, co się zemściło tracąc kolejne bramki. Podsumowując udana runda jesienna w naszym wykonaniu, jednak jest jeszcze sporo mankamentów w grze nad którymi musimy popracować tak aby nie zdarzały się tak słabe spotkania jak to.

Facebook