Gry kontrolne Młodzika Starszego

Po zmaganiach ligowych przyszedł czas na mecze kontrolne. Gr. srebrna i brązowa rocznika 2011 w Kielcach rozegrała dwa sparingi.

Gr. srebrna 2011

KKP Korona 2011 srebrna – KKP Korona 2010 srebrna

Bramki: Paluch, Szymoniak.

KKP Korona 2011: Straszewski, Sobczyński, Orłowicz, Kot, Szymoniak, Kułaga, Paluch, Wrzecionowski, Branewicz, Piróg, Wielgo, Widłak, Banasik, Barański, Żesławski, Kowalski, Półtorak.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Spotkanie z gr srebrną 2010 rozegraliśmy w systemie 11×11 co dla chłopaków jest jednym z pierwszych meczy w tym systemie. To było dobre spotkanie z naszej strony. Dobrze wyglądało otwarcie oraz budowanie gry. Mieliśmy problem tego dnia z rozwiązaniem akcji w strefie wysokiej. W przeciągu całego spotkania stworzyliśmy sporo sytuacji bramkowych. Bramki tracimy po indywidualnych błędach. Biorąc pod uwagę, że graliśmy z zespołem bardziej doświadczonym w 11- osobowej piłce jesteśmy zadowoleni z postawy naszej drużyny.

Gr. Brązowa 2011

KKP Korona 9–1 GKS Nowiny

KKP Korona: Józefik, Kowalik, Szymoniak, Detka, Dzierżak, Widliński, Szostak, Kozera, Marcinkowski, Baran, Bień, Cisak, Zbróg.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski To było dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Byliśmy zespołem lepiej zorganizowanym. Chłopaki z tygodnia na tydzień podejmują lepsze decyzje boiskowe. Z zespołem z Nowinami stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych co przełożyło się na 9 zdobytych bramek. W obronie graliśmy uważnie oraz nasi bramkarze dobrze spisywali się na linii bramkowej. Cieszy coraz lepsze rozumienie gry oraz odważne decyzje podejmowane przez chłopaków na boisku.

Facebook