Pracowity weekend rocznika 2016

W minioną sobotę grupa złota i srebrna rocznika 2016 rozegrała serię gier z drużyną Puszczy Niepołomice oraz Spartakusem Daleszyce. Natomiast w niedziele podopieczni Szymona Szymaszka i Łukasza Tarki rozegrali turniej w Masłowie.

Gr. złota 2016/ Gra Kontrolna

KKP Korona – Puszcza Niepołomice

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Dużo gry na wysokiej intensywności, mnóstwo sytuacji bramkowych i ładne bramki, tak właśnie wyglądał sparing z drużyną z Niepołomic. Drużyny rywalizowały na dwóch boiskach, każda na dwa składy.  W potyczce na pierwszym boisku trochę zabrakło konsekwencji w działaniach. Były momenty w których zabrakło walki do końca i szybkiego działania w odbiorze. Widać jednak, że chłopcy coraz lepiej rozumieją temat tworzenia linii podania który w ostatnim czasie realizowaliśmy na treningach.

Zaś na drugim boisku nasza drużyna wykazała się dużym zaangażowaniem i dzięki temu kreowaliśmy wiele sytuacji bramkowych, które kończyły się wieloma bramkami. Bardzo pożyteczne gry, za co dziękujemy drużynie Puszczy Niepołomice.

Gr. srebrna 2016/ Gra Kontrolna

KKP Korona – Spartakus Daleszyce 15/16

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Tutaj też gra odbywała się na dwóch boiskach. Jesteśmy zadowoleni z tych gier gdyż nasze drużyny wykazywały się coraz lepszym rozumieniem gry. Zauważalne było, że chłopcy szukają rozegrania piłki, tworzą linię podania i wykorzystują wolną przestrzeń. Cieszy fakt, że ciężka praca na treningach przekłada się na warunki meczowe. Dziękujemy trenerkom Marii i Marlenie oraz całej drużynie Spartakusa za odwiedziny w Kielcach.

Gr. złota 2016/ Turniej

Niedziela to kolejna aktywność grupy złotej, która wzięła udział w turnieju halowych organizowanym przez Sport CK przy współpracy z Klonówką Masłów. W turnieju wzięło udział 8 drużyn.

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka Ostatecznie zajęliśmy drugie i trzecie miejsce ustępując w finale drużynie Brain&Body Chmielnik.

Jednak najważniejsze, że nasza drużyna realizuję działania nakreślane przez trenerów na treningach, które mają na celu wykreowanie zawodników rozumiejących grę i potrafiących podejmować szybkie i trafne działania podczas meczów.

Cieszy również fakt, że dwóch naszych zawodników otrzymało nagrody indywidualne w tym turnieju.

Szymon Wysocki – najlepszy zawodnik

Marcel Grabowski – najlepszy bramkarz

Facebook