Punkt w meczach CLJtki i Juniorów

W tej kolejce na pewno apetyty były dużo większe. Niestety tym razem udało się zdobyć tylko punkt po bezbramkowym remisie.

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 1–4 Stal Rzeszów

Bramki: Iwan

Asysty: Zawistowski

Skład: Bęczkowski- Kwiatkowski, Moczulis, Frankowicz(40’Woźniak), Michalski (55’Iwan), Krupa(55’Bednarski), Czajkowski, Nogalski(50’Kubicki), Malinowski(50’Zawistowski), Pitek(50’Mordon), Ryś (55’Woźniak)

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Pierwsza połowa nie wskazywała, że tak wysoko przegramy, na niedużo pozwalaliśmy rywalowi co przełożyło się na mało sytuacji podbramkowych. Druga połowa zdecydowanie słabsza w naszym wykonaniu, oddaliśmy pole gry rywalowi i goście skrzętnie to wykorzystali. Również zmiany w czasie gry na niewiele się zdały i nie zmieniły obrazu gry. W koncówce spotkania strzelamy bramkę honorową i tylko na tyle było nas stać w tym dniu.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

GKS Nowiny 3-2 KKP Korona II

Bramki: Kubus, Stępień

Trener Michał Stachura: Mecz nie ułożył się tak jak zakładaliśmy. Chociaż po pierwszej czerwonej kartce nasza gra wyglądała dobrze to w późniejszym czasie i wykluczeniu łącznie aż trzech naszych zawodników ciężko było nam sobie poradzić z rywalami. Mecz ten dał nam jednak dużo odpowiedzi pod kątem dyspozycji niektórych zawodników.

KKP Korona III 0-0 Pogoń Staszów

Trener Sławomir Łukawski i Jerzy Marzec: Mecz raczej niezbyt ciekawy dla kibiców. Obie drużyny przede wszystkim nie chciały przegrać. Nam parę razy dopisało szczęście, gdy goście obijali słupek i poprzeczkę. Mamy kolejny tydzień pracy nad popełnionymi błędami, zbyt dużo przestojów i słabych okresów gry szczególnie w ofensywie. Drużynie należą się brawa za ambicję i ogromną wolę walki.

Facebook