Dobre mecze Młodzików Starszych

Rocznik 2011 się nie zatrzymuje i po raz kolejny pokazał kawał dobrej piłki w miniony weekend.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2011

Champions Końskie 0-4 KKP Korona I

Bramki:2xGrad, Latała, Zajęcki.

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Aleks Gębski, Olivier Latała, Jakub Dzigman, Tymoteusz Glibowski, Jan Dudek, Olaf Bębenek, Jakub Kruk, Antoni Paluch, Karol Majcherczyk, Franciszek Grad, Piotr Raczyński, Adam Kózka, Jakub Tomaszewski, Mikołaj  Zajęcki, Piotr Mikina, Kuba Kuziel.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny.   Chłopcy od początku spotkania starali się narzucić swój styl gry, często atakując bramkę przeciwnika. Mimo niskiej obrony zespołu rywali nasza drużyna dzięki odpowiednim działaniom indywidualnym potrafiła stworzyć sobie sytuacje bramkowe. Gratulujemy zespołowi  zwycięstwa.

Gr. srebrna 2011

KKP Korona II 0–3 Korona SA

KKP Korona: Straszewski, Kierzkowski, Sobczyński, Orłowicz, Kot, Szymoniak, Kułaga, Paluch, Barański, Wrzecionowski,   Branewicz,  Piróg, Wielgo,  Długosz,Widłak, Skotnicki,

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku spotkania realizujemy założenia przedmeczowe. Gramy uważnie w obronie i nie pozwalamy przeciwnikowi na stworzenie zagrożenia pod bramką. Niestety jak i w poprzednich spotkaniach tak i w meczu z Koroną SA, do przerwy tracimy 2 bramki w sytuacji w których powinniśmy zachować się lepiej. W dodatku nie wykorzystujemy sytuacji 100 % . Po przerwie również mądrze się bronimy i tworzymy dobrą okazję do zdobycia gola której niestety nie wykorzystujemy. Przegrywamy to spotkanie, ale jesteśmy zadowoleni z postawy całego zespołu w tym spotkaniu. Przy lepszej skuteczności oraz lepszym zachowaniu we własnym polu karnym mogliśmy pokusić się o zdobycz punktową. Niestety na spotkaniu zawodnik naszego zespołu odnosi poważną kontuzję. Życzymy dużo zdrowia Julkowi i szybkiego powrotu na boisko.

Okręgowa Liga Młodzika Starszego

Gr. brązowa 2011

DAP Kielce II 1-5 KKP Korona III

Bramki: Żesławski, Długosz , Kozera, Detka, Marcinkowski

KKP Korona: Bień, Detka,  Długosz,  Marcinkowski, Kozera, Szymoniak, Zbróg, Żesławski, Hałka, Wołoszyn, Szostak, Widliński , Cieślak.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To był dobry mecz w naszym wykonaniu.  Od samego początku jesteśmy strona przeważającą.  Stwarzamy sobie kilka sytuacji bramkowych z czego do przerwy zdobywamy 2 bramki. Przeciwnik po jednej z akcji i naszych błędach zdobywa gola. Druga połowa to już dominacja naszego zespołu.  Tworzymy składne akcje , oddajemy sporo strzałów na bramkę przeciwnika które zamieniamy na gole i pewnie wygrywamy kolejne spotkanie.

Facebook