Ligowe zmagania Trampkarzy

W mało sprzyjających warunkach rywalizowali nasi Trampkarze w miniony weekend. Mimo sporych opadów deszczu udało rozegrać się spotkania, w których nie brakowało walki.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona 1-4 Korona S.A

Bramka: Hendzel

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Spotkanie na wyrównanym poziomie, pierwszą bramkę tracimy praktycznie do szatni przed końcem pierwszej połowy. W drugiej części spotkania próbujemy akcji ofensywnych, ale obrona przeciwnika nie pozwala nam na zbyt wiele, kolejne bramki tracimy po indywidualnych błędach naszych obrońców. Na osłodę pozostaje piękna bramka dla nas strzelona z głowy przez Wiktora Hendzel. Wynik kończymy 1:4, z przebiegu spotkania można stwierdzić że szanse na dobry rezultat były niestety nadal brak nam siły przebicia w ofensywie, brawo drużyna za zaangażowanie i walkę na maximum swoich możliwości.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Gr. złota 2010/gr. złota 2011

 KKP Korona II 3:2 KKP Korona I

Bramki KKP Korona I: Chochulski as. Ślęzak, Janik as. Grychowski

Bramki KKP Korona II: Kowalewski, Kózka, Bębenek

Skład KKP I: Bartusiak Stanisław, Chochulski Oskar, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach , Wojdalski Miłosz, Dawid Janik, Łużniak Adam, Piekoszewski Oliwier, Płaza Bartłomiej, Szymczuch Antoni , Matczak Wojciech, Adam Sikora, Piotr Ślęzak, Marcel Frankowicz

KKP Korona II: Kukla, Gębski, Latała, Dzigman, Dudek, Bębenek, Czekaj, Kruk, Grad, Kózka, Mikina oraz Glibowski, Wira, Domagała, Szczepanik, Kowalewski

 Trener Paweł Mech i Karol Dziedzic: Bardzo słaby  mecz wykonaniu naszej drużyny,  tempo naszej gry i efektywność  działań zdecydowanie była na niskim poziomie. Mimo kilku dogodnych sytuacji i dużej ilości  stałych fragmentów gry nie zamieniamy ich na bramki. W defensywie popełniamy proste błędy co skutkuje utratą aż trzech bramek. Musimy jak najszybciej przeanalizować naszą grę i wyciągnąć wnioski z tego spotkania.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry mecz naszej drużyny. Jesteśmy zadowoleni z jakości gry chłopców i zaangażowania z jakim rywalizowali ze starszymi kolegami. Gratulujemy wyśmienitej postawy.

Gr. srebrna 2010

KKP Korona III 1-4 Hetman Włoszczowa

Bramka: Kułak as. Kasperek

Trener Tomasz Detka: Do pierwszej bramki mecz wyrównany. Niestety strata gola spowodowała załamanie w naszym zespole. W drugiej odsłonie spotkania stać nas na honorowe trafienie. Niestety w defensywie dalej popełniamy proste błędy, które ta liga nie wybacza. Dziękuje zespołowi za zaangażowanie.

Facebook