Ostatnie szlify Trampkarzy

Grupy popołudniowe rocznika 2008 i 2009 wraz z klasą sportową rozegrały już ostatnie mecze kontrolne przed zbliżającą się ligą.

KKP Korona 2008 – KKP Korona 2009 (kl. Sportowa)

Trener Rafał Kruk: Bo bardzo udanej pierwszej połowie i przy bardzo dobrym stylu gry połączonej ze świetną skutecznością po przerwie zniżamy się do minimalizmu i w efekcie przegrywamy spotkanie. Brawa za 1 połowę natomiast nie można powiedzieć że graliśmy dobrze w 2 odsłonie. Od razu oddaliśmy pole i miejsce do rozgrywania piłki co w rezultacie dało grad goli dla klasy sportowej połączonej z zawodników 2008 i 2009.

Trener Maciej Kwiatkowski i Paweł Żmuda:  Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, szczególnie gra obronna całej drużyny była na niskim poziomie. Dużo strat, niepewnych zagrań i mało gry ze zmianą sektorów boiska. Druga połowa zdecydowanie na plus, chłopcy byli zdeterminowani do strzelenia kolejnych bramek i gra obronna była zdecydowanie lepsza. Dobre przetarcie przed nadchodzącym początkiem rozgrywek.

Gr. popołudniowa 2009

Neptun Końskie 7–1 KKP Korona

Bramka: Malinowski

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: W pierwszej połowie spotkanie było na wyrównanym poziomie, próbowaliśmy akcji ofensywnych poprzez grę głównie z ataku pozycyjnego ponieważ przeciwnik dobrze rozbijał nasze ataki po dłuższych zagraniach. Fizycznie mieliśmy problem z “przebiciem” się do strefy podbramkowej. Neptun szybko odbierał nam piłkę i rozgrywał ją głównie skrzydłami. Po kilku takich akcjach traciliśmy bramki. Druga połowa już tylko pod dyktando Neptuna który okazał się za mocny dla nas tego dnia. Brawo drużyna za zaangażowanie i walkę do końca.

Facebook