Gry kontrolne Młodzików Młodszych i Orlików Starszych

Zawodnicy z rocznika 2011 i 2012 rozegrali kolejne gry kontrolne. Tym razem podopieczni Michała Kulika i Bartka Lewandowskiego rozegrali grę wewnętrzną oraz sparing z Piastem Chęciny. Młodsi koledzy podejmowali zaś Moravię Morawica.

Gr. popołudniowa srebrna 2011

KKP Korona 1-0 Piast Chęciny 2010

KKP Korona: Kierzkowski, Wielgo, Orłowicz, Sobczyński, Kułaga, Piróg, Wrzecionowski, Barański, Paluch, Szymoniak, Straszewski, Branewicz, Kot.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W sobotę część chłopców z grupy srebrnej rozegrała kolejną grę kontrolną z Piastem Chęciny. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie była najlepsza. W obronie gramy całkiem solidnie, nie pozwalamy przeciwnikowi na zbyt wiele, brakuje odpowiednich działań w ataku. Zbyt wolno operujemy piłką, przez co przeciwnik nie pozwala nam na zbyt wiele. Druga część to całkowita dominacja naszego zespołu. Od samego początku wchodzimy na boisko z ogromnym zaangażowaniem. Wysoko odbieramy piłkę, szybciej nią operujemy oraz lepiej podejmujemy decyzje na boisku. Po stałym fragmencie zdobywamy bramkę. W przeciągu całej 2 połowy mamy sporo sytuacji bramkowych, niestety zawodzi nas skuteczność. Gra w drugiej odsłonie w wykonaniu chłopców to dobry prognostyk przed zbliżającym się pierwszym meczem ligowym.

KKP Korona srebrna – KKP Korona brązowa

KKP Korona srebrna: Półtorak, Skotnicki, Kowalski, Dzierżak, Gawlik, Iwan, Widłak, Włudyga, Sztuka.

KKP Korona brązowa: Długosz, Żesławski, Wicha, Józefik, Szustak, Kozera, Kowalik, Cielibała, Cisak, Bień, Widliński, Musiał.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Część z chłopców z grupy srebrnej wraz z kolegami z grupy brązowej rozegrali wewnętrzną grę kontrolną.  Chłopaki dostali tego dnia wiele minut gry spędzonych na boisku. Był to ciekawy sprawdzian przed ligą dla jednej jak i drugiej drużyny. Chłopaki z jednej jak i z drugiej grupy stworzyli ciekawe widowisko. Było widać ogromne zaangażowanie, wiele ciekawych akcji co przełożyło się na sporo bramek.

Gr. popołudniowa srebrna 2012

KKP Korona – Moravia Morawica

Skład KKP Korona l: Pitek, Nikitskij, Jabłoński, Szymczyk, Jończyk, Kasprzyk, Bartocha, Majchrowski. 

Skład KKP Korona ll: Rochoń, Ciężarkiewicz, Nowak, Kumór, Kubik, Horbenko, Klicki, Siwek, Wójcik

Trener Marek Parzyszek i Karol Styrcz: Graliśmy 90 minut dwoma siódemkami. Bardzo dobrze zaczęliśmy tę rywalizację grając szybko i poprawnie. Stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji bramkowych i zamienialiśmy je na gole. W dalszej części gry nasze granie przestało tak funkcjonować jak dotychczas. Mecz się wyrównał, przeciwnik dochodził coraz częściej do głosu przez co straciliśmy kilka niepotrzebnych bramek. Generalnie drużyna wypadła z tej konfrontacji zwycięsko prezentując poprawny futbol. 

Facebook