Gry kontrolne rocznika 2015

Kolejne ciekawe gry kontrolne za zawodnikami z rocznika 2015. Tym razem podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego zmierzyli się z drużynami z Kielc.

Gr. złota

KKP Korona I – DAP Kielce I

Bramki: Buras x2, Kisiel x2, Kolman, Roszczypała x5, Szczukiewicz x2, Szymczuch x10

KKP Korona II – DAP Kielce II

Bramki: Dziubiński, Gołębiowski x2, Kania x4, Komorowski, Małkiewicz x2, Mazur x3, Tutaj x2

Skład: Buras, Dziubiński, Gołębiowski, Kania, Kisiel, Kolman, Komorowski, Małkiewicz, Mazur, Roszczypała, Szczukiewicz, Szymczuch, Tutaj.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Jeśli chodzi o sobotni mecz to był on zaplanowany aby sprawdzić efekty naszych treningów w ostatnich miesiącach. W październiku graliśmy z drużyną DAPu i potyczki były wyrównane. Natomiast teraz byliśmy bardzo mocni, graliśmy bardzo efektownie, dobrze rozgrywaliśmy, tworzyliśmy piękne akcje i przeciwnik nie mógł nam zagrozić. Strzeliliśmy wiele bramek, ale też dobrze pracowaliśmy w odbiorze, no i mieliśmy na bramce Bartka Burasa który obronił kilka strzałów z tych niemożliwych do obrony. Musimy jeszcze poprawić kilka rzeczy, ale już w sobotę gramy z Beniaminkiem Krosno tydzień później Wisłą Kraków więc wszytko przed nami. Dziękuję zawodnikom za super zaangażowanie.

Gr. srebrna

KKP Korona I – Orlęta Kielce

Bramki: Buczkowski x4, Krzysztoszek, Moćko x2

KKP Korona II – Orlęta Kielce II

Bramki: Bakalarz x4, Chodorek, Kula x5, Mech x3, Pindral x3, Sobaś, Strzygowski x3

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Chodorek, Kolasa, Krzysztoszek, Kula, Ksel, Mech, Mizera, Moćko, Paluch, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś, Strzygowski.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Mecz z Orlętami to kolejne ciekawe doświadczenie i materiał do pracy. Widać z każdym meczem, że poprawiamy elementy które trenujemy, drybling, prowadzenie piłki, współpracę zespołową, ale sporo bramek tracimy przez brak koncentracji i to jest coś co musimy pilnie usprawnić. Super mecz zagrali Oliwier Buczkowski i Alan Moćko a także Wojtek Pindral i Nikodem Bakalarz. Na pewno każdy dał z siebie ile mógł i zaangażował się w mecz na 100% za co bardzo dziękujemy.

Facebook