Orliki Starsze i Młodsze w akcji!

Nasze drużyny z roczników 2012 i 2013 rozgrywają kolejne turnieje w ramach rozgrywek Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Cieszy nas, że nasi zawodnicy cały czas się rozwijają i przekłada się to na boisko.

Orlik Starszy Turniej ŚZPN Półfinał B

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, AP Champions Końskie, DAP Kielce (dwie drużyny), MKS Star Starachowice

Bramki: Karpenko x8, Bugaj x4, Kubik x3, Bednarz

Bramki: Jabłoński x3, Barucha, Ziółkowski, Zięba

KKP Korona I: Vyshniak, Kijanka, Adamczyk, Bednarz, Karpenko, Marzec, Bugaj, Kubik

KKP Korona II: Ziółkowski, Stróżyk, Barucha, Majewski, Zięba, Jabłoński, Redlica

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobra postawa chłopców w kolejnym turnieju. Jesteśmy zbudowani postawą naszych drużyn, szczególnie pod względem działań indywidualnych zarówno z piłką jak i bez niej. Gratulujemy zespołu.

Orlik Starszy Turniej ŚZPN Półfinał C

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Akademia Korony S.A, Moravia Morawica, LKS Piaskowianka Piaski, Astra Piekoszów

Skład KKP Korona lll: Rochoń, Nikitskij, Jabłoński, Kumór, Jończyk, Kasprzyk, Majchrowski, Ziółkowski, Szczepański.

Skład KKP Korona lV: Ciężarkiewicz, Siwek, Makowski, Różycki, Bartocha, Wójcik, Horbenko, Szymczyk, Kubik. 

Trenerzy Marek Parzyszek i Karol Styrcz: Był to trzeci turniej ŚZPN i tym razem rola gospodarza przypadła nam. którego byliśmy gospodarzem. Rozegraliśmy pięć meczów i w przekroju całej rywalizacji spisaliśmy się poniżej oczekiwań. Graliśmy wolno, niedokładnie, a przede wszystkim słabo wyglądaliśmy fizycznie na tle tych lepszych zespołów. KKP Korona lll przegrał dwa mecze i zwyciężył w trzech. Słabo zaprezentował się KKP Korona IV notując cztery porażki i remisując jeden mecz.  

Orlik Starszy Turniej ŚZPN Półfinał C

Drużyny: KKP Korona V, FA Jędrzejów (dwie drużyny), Hetman Włoszczowa, LKS Orlęta Kielce (dwie drużyny).

Bramki strzelali: Matys x 6, Ludwinek x 4, Sorbian x 2, Socha x 2, Miliutin, Simkiewicz

Skład KKP Korona: Dominiak Oskar, Kępa Piotr, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Miliutin Ihor, Molęda Aleksander, Simkiewicz Stanisław, Socha Filip, Sorbian Adam

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Michał Sarek:  Pierwszy ,,ligowy” turniej za nami. Chłopcy w rywalizacji ze starszymi kolegami spisali się całkiem nieźle, ale nie można powiedzieć, że był to dobry turniej w naszym wykonaniu, widać było przewagę fizyczną przeciwników. Zawodnicy starali się realizować nałożone przed meczami założenia i z tego jesteśmy zadowoleni, będziemy pracować aby z tygodnia na tydzień wyglądało to jeszcze lepiej.

Orlik Młodszy Turniej ŚZPN Gr. A

Drużyny: KKP Korona III, Nowińska Akademi Futsalu, Akademia Korony S.A

Bramki: Damian Nowak x2

Skład KKP III: Damian Nowak, Jan Żyła, Błażej Boruń, Cyprian Kleszowski, Xavier Górnicki, Tymon Krzemiński, Jan Sikora, Dawid Pyczek, Nikodem Szustak, Nikodem Kosecki, Witek Zając, Franek Zając, Filip Jagielski

Trenerzy Siergiej Januszewski i Iwo Sochacki: Niestety to nie był udany turniej dla nas. Pomimo starań i chęci zabrakło decyzyjności i kreatywności na boisku. Ale myślę że wyciągniemy z tego turnieju pozytywne momenty, a to co się nie udało nadrobimy w na treningach i w przyszłych turniejach.

 

Facebook