CLJ: Domowa wygrana i wyjazdowa porażka

W CLJ U-17 nasi zawodnicy udali się do Płocka aby zmierzyć się z tamtejszą Wisłą. Niestety mimo ambitnej postawy nie udało się wywieźć punktów. Natomiast Trampkarze rozegrali wyrównany mecz z Sandecją i okazali się o jedno trafienie lepsi.

CLJ U-17

Wisła Płock 1-0 KKP Korona

Skład: Palacz, Sala, Słonka, Długosz, Mazurek, Majka , Lech, Bator, Ocios, Głuszek, Bryła oraz   Czarnecki, Kubus, Stefański, Susło, Myszyński, Stępień

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Mecz rozpoczął się pod dyktando gospodarzy którzy od pierwszego gwizdka przejęli inicjatywę. Nasz zespół ocknął się dopiero w 30 minucie przy stanie 0:1. Od tego momentu jakość naszej gry wzrosła i utrzymywała się na wysokim poziomie przez większość drugiej połowy. Niestety mimo kilku dogodnych sytuacji nie udaję nam się zdobyć choćby jednej bramki. Dziękujemy drużynie za ambitną postawę i próbę odwrócenia wyniku do ostatnich minut.

CLJ U-15

KKP Korona 1-0 Sandecja Nowy Sącz

Bramki: Malinowski

Asysty: Baranowski

Skład: Bęczkowski- Malinowski, Woźniak, Baranowski, Pitek, Cioroch, Kwiatkowski, Kubicki, Moczulis, Czajkowski, Ryś, Pietrzyca, Michalski, Krupa, Nogalski, Mordon, Tenderenda

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Bardzo trudny mecz z bardzo ambitnie grającym rywalem, który nie pozwolił nam na grę jaką chcieliśmy. Mimo że rywal lepiej operował piłką niż my to jednak nasza drużyna miała zdecydowanie lepsze sytuacje podbramkowe. Obie połowy wyglądały podobnie, a na 15 minut przed końcem strzelamy ładną bramkę po dwójkowej akcji napastników. Do końca spotkania rywal stara się wyrównać, my gramy pewnie w obronie i wygrywamy mecz po ciężkiej walce.

Facebook