Obóz dochodzeniowy rocznika 2013 i 2014

W drugim tygodniu ferii zimowych chłopcy z roczników 2013/2014 (grupy złote) uczestniczyli
w obozie dochodzeniowym. Młodzi adepci futbolu oprócz dwóch jednostek treningowych dziennie, mieli wypełniony czas mnóstwem atrakcji. Zapraszamy do lektury.

Dzień 1

W pierwszym dniu obozu uczestnicy zapoznali się z regulaminem obowiązującym na zajęciach obozowych, następnie wraz z trenerami rozpoczęli pierwszą  godzinną jednostkę treningową, której głównym celem było rozwijanie umiejętności technicznych zawodników. Po pierwszym treningu chłopcy udali się na drugie śniadanie, następnie chłopcy zamienili się w „pizzermanów” uczestnicząc w warsztatach robienia pizzy w pizzerii Koralowa.

Każda grupa przygotowała pizzę według własnego uznania. Po tak udanej zabawie chłopcy wraz z trenerami udali się do parku rozrywki Fly Sky gdzie przez blisko dwie godziny mogli korzystać z atrakcji w parku trampolin. W samo południe na chłopców i trenerów czekał wyśmienity obiad przygotowany przez Good food nutrition for kids.
Dzień obozowy zakończony został treningiem, który realizowany był w formie gier zadaniowych.

Dzień 2

Wtorkowy poranek młodzi piłkarze rozpoczęli treningiem, którego tematem głównym, była poprawa gry 1×1 w ataku oraz obronie po raz kolejny zawodnicy sprostali zadaniom zorganizowanym przez szkoleniowców. Chłopcy po zakończonym treningu i drugim śniadaniu odbyli kolejną jednostkę treningową. Następnie uzupełnili kalorię zjadając pyszny obiad. Po ciepłym posiłku wyruszyli pieszo do kina Helios na film „ Kot w butach 2 Ostatnie życzenie”.  Droga powrotna przebiegła szybko i sprawnie podczas długiego spaceru nie zabrakło rozmów na temat filmu, który chłopcy mieli okazję zobaczyć.

Dzień 3

Trzeci dzień obozu zaczął się porannym treningiem w którym zawodnicy mogli rozwijać umiejętności techniczne. W trakcie zajęć można było zauważyć ogromne zaangażowanie chłopców w każdą minutę treningu. Po gwizdku kończącym poranne zajęcia, podopieczni udali się na drugie śniadanie. Następnym punktem w planie dnia był wyjazd do Basenów Tropikalnych Binkowski Resort.

Chłopcy podczas dwugodzinnego pobytu bawili się znakomicie, korzystając z wielu atrakcji basenowych począwszy od zjeżdżalni kończąc na sesjach regeneracyjnych w jacuzzi, emocje związane z pobytem w basenach tropikalnych z pewnością na długo pozostaną w pamięci chłopców. Koroniarze po powrocie wzięli udział w Quizie wiedzy o piłce nożnej. Ostatnim punktem trzeciego dnia była jednostka treningowa oparta na małych grach.

Dzień 4

Czwartek – przed ostatni dzień obozu rozpoczynamy tradycyjnie 2 godzinnym treningiem, po chłopcach widać pierwsze oznaki zmęczenia jednak każdy z zawodników angażuje się na 120% w zajęcia treningowe. Chłopcy po zakończonym treningu i drugim śniadaniu udali się na zajęcia warsztatowe z zakresu Treningu umiejętności społecznych przeprowadzonych przez terapeutów na co dzień pracujących w Językowej Akademii Przedszkolaka, chłopcy mieli okazję nauczyć się jak radzić sobie w sytuacjach stresujących oraz jak kontrolować swoje emocję. W dalszej części dnia chłopcy udali się do areny elektronicznego paintballa – „Laser Game” w której rozegrali drużynową „bitwę”
w paintball.

Dzień 5

Ostatni dzień obozowy rozpoczynamy treningiem w którym chłopcy mieli okazję rozwijać umiejętność uderzeń piłki do bramki. Podczas porannych zajęć mogliśmy obejrzeć kilkadziesiąt bramek wyjątkowej urody. Po 2 godzinnej sesji treningowej chłopcy udali się na drugie śniadanie. Kolejnym punktem pierwszego dnia było wyjście na kręgle do Hotelu La Mar. Koroniarze zostali podzieleni na 4 zespoły z których każdy grał na jednym torze. Zabawa w kręgielni była wyśmienita każdy z chłopców skrupulatnie liczył strącone kręgle, każdy rzut dostarczył wiele emocji. Przed rozpoczęciem ostatniego treningu wspólnie mogliśmy świętować urodziny braci Pastuszka, którzy przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich zawodników… Sto lat chłopaki !


Ostatnia sesja treningowa dostarczyła mnóstwo emocji ponieważ chłopcy mieli okazję rozegrać mini turniej gier 2×2 oraz 3×3. Po zakończonym treningu przyszedł czas na podsumowanie całego tygodnia.

Trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek: Chcielibyśmy podziękować zawodnikom za wykonaną pracę i zaangażowanie podczas zajęć treningowych oraz uśmiech i pozytywne emocję podczas wyjść około treningowych. Rodzicom dziękujemy za zaufanie. Najlepszym podsumowaniem obozu niech będą słowa jednego z chłopców „Trenerze kiedy następny obóz??”  

Dziękujemy firmom: Hotel La Mar Kielce, Good food nutrition for kids, Pizzeria Koralowa, Kino Helios Kielce, Baseny Tropikalne Binkowski Resort, Laser Game Kielce, Językowa Akademia Przedszkolaka, Park Rozrywki i Trampolin Fly Sky.

 

Facebook