Przygotowania Trampkarzy do ligi

Chłopcy z rocznika 2008 i 2009 mieli okazję w ten weekend zmierzyć się z zawodnikami od siebie starszymi. Mimo przewagi warunków fizycznych u rywali, gry kontrolne okazały się bardzo pożyteczne dla młodych piłkarzy.

Kl. sportowa 2009

KKP Korona 2009 – Radomiak Radom 2008

Wynik: 4:3

Bramki: Błaszczyk, Żyła, Hańćko, Gołacki

Asysty: Żyła 2, Bojek

Skład: Molęda, Domagała, Moczulis, Krakowiak, Gołacki, Piotrowski, Żyła, Kwiatek, Bojek, Kubicki, Hańćko, Sadłocha, Błaszczyk, Kwiatkowski,

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Nasza gra w tym meczu nie zachwyciła, było dużo strat własnych, mało płynności i sporo mankamentów w rozegraniu piłki. Jeszcze sporo pracy przed nami aby gra była bardziej składna i drużynowa. Druga połowa trochę lepsza w naszym wykonaniu i przede wszystkim skuteczność pod bramką rywala dała nam cztery bramki. Mimo zwycięstwa przed nami jeszcze dużo pracy aby gra wróciła na odpowiednie tory.

Gr. popołudniowa 2008

KKP KORONA 2008 – Polonia Białogon 2006

Wynik: 1:4

Bramka: zawodnik testowany.

Trener Rafał Kruk: W sobotę nasz zespół zmierzył się z piłkarzami o 2 lata starszymi. Mecz pokazał, że mimo próby nawiązania wyrównanej gry nie dostosowaliśmy się do tempa i szybkości rozgrywania piłki przez przeciwnika. Trudno nam było założyć pressing. Moim zawodnikom brakowało w tym spotkaniu atutów do prowadzenia gry w ataku. Zawodnicy Polonii przewyższali nas pod każdym względem. Dzięki temu mamy jak wyciągnąć wnioski i dalej pracować. W końcówce przygotowań do ligi liczy się systematyczność +praca na treningach.

Facebook