Sparingowo z Moravią (2015)

Podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego w miniony weekend wybrali się do Bilczy na gry kontrolne. Dziękujemy drużynie Moravii za zaproszenie i super rywalizację.

Gr. złota 2015

KKP Korona I – Moravia Morawica 2014

Bramki: Kisiel, Mazur x2, Roszczypała x3, Szczukiewicz, Szymczuch

KKP Korona II – Moravia Morawica II 2014

Bramki: Dziubiński x5, Gołębiowski x5, Krężołek x9, Komorowski x4, Raczkowski x4, Sosnowski x8, Tutaj x4

Skład: Buras, Dziubiński, Gołębiowski, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Kolman, Mazur, Raczkowski, Roszczypała, Sosnowski, Sczukiewicz, Szymczuch, Tutaj.

Trenerzy Łukasz Gąorowski i Łukasz Karwowski:  Bardzo cenna gra ze starszymi kolegami. Graliśmy to o czym rozmawialiśmy przed meczem i co trenujemy w ostatnim czasie, dynamika działań. Na pewno przez to popełniliśmy trochę błędów, ale nie przestaniemy dalej nad tym pracować. Wszystko jest łatwe jak się robi wolno, ale my tego nie chcemy i niebawem przy solidnej pracy zobaczymy efekty, szybkiej, dokładnej gry.  Dziękuję chłopakom za zaangażowanie i super emocjonujący mecz.

Gr. srebrna 2015

KKP Korona I – Moravia Morawica

Bramki: Buczkowski x2, Krzysztoszek, Mizera, Moćko x3

KKP Korona II – Moravia Morawica II

Bramki: Bakalarz x2, Góźdź x2, Kula x2, Ksel x3, Mech x2, Sobaś x3, Strzygowski, Wydra

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Chodorek, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Kula, Ksel, Mech, Mizera, Moćko, Paluch, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś, Strzygowski, Wydra.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Chłopcy zagrali naprawdę fajny mecz, straciliśmy kilka bramek przy rozegraniu piłki, ale z czasem będzie to nasz duży atut. W ataku bardzo dobrze się patrzy jak dryblują, strzelają piękne bramki. Myślę że przy tej frekwencji którą teraz mamy na treningach każdemu, z meczu na mecz gra się łatwiej i to można dostrzec.  Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie.

Facebook