Nieudana kolejka ligowa Juniorów Młodszych

To nie był udany weekend dla naszych Juniorów Młodszych, którzy nie wywalczyli punktów w tej kolejce ligowej. Trzeba wyciągnąć wnioski i skupić się na kolejnych spotkaniach.

Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych

KKP Korona – Orlęta Kielce

Drużyna gości nie przyjechała na mecz.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

KKP Korona II 0-9 Korona S.A

Skład: Bęczkowski – Fiuk (46’Kołodziejek), Krzyżanowski (46’Łukawski), Kaczmarczyk, Dębiec (50’ Iwan), Myszyński (46’Nowak), Gaweł (46’Cygan), Czarnowski, Stachurski(46’Schie), Kochanowski, Kmietowicz

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Po takim meczu trudno cokolwiek powiedzieć, chłopcy nie podjęli rękawicy i zagrali bardzo słabe spotkanie. Byliśmy spóźnieni w grze obronnej, brakowało wzajemnej asekuracji i  przegrywaliśmy pojedynki. Ale przede wszystkim brakowało umiejętności aby nawiązać równorzędną rywalizację. O takim spotkaniu trzeba jak najszybciej zapomnieć, wyciągnąć wnioski i zrehabilitować się w następnym meczu ligowym.

Star Starachowice 2–0 KKP Korona III

Trenerzy Sławomir Łukawski i Jerzy Marzec: Gospodarze wykorzystali bezwzględnie nasze indywidualne błędy. Dziś mieliśmy za mało argumentów, aby chociaż zremisować. Na uwagę zasługują pierwsze minuty na boisku w tym sezonie zawodników, którzy dają 100% na treningach. Gratulacje dla gospodarzy.

Facebook