CLJ: Bardzo ważne zwycięstwo z Resovią

To był bardzo ważny w CLJ U-15 dla naszej drużyny w kontekście walki o utrzymanie. Na szczęście dla naszego zespołu zakończony happy endem.

Centralna Liga Juniorów U-17

KKP Korona – Korona S.A

Mecz wtorek 13.30, boisko sztuczne ul. Jeziorańskiego 53

Centralna Liga Juniorów U-15

Resovia Rzeszów 1-2 KKP Korona

Bramki: samobój, Malinowski

Asysty: Malinowski, Moczulis

Skład: Pietrzyca- Kwiatkowski, Moczulis, Frankowicz, Michalski (80’Ślęzak), Krupa, Czajkowski, Nogalski, Malinowski(75’Zawistowski), Pitek(62’Kubicki), Ryś (55’Woźniak)

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Bardzo trudny mecz w Rzeszowie, pierwszą połowę graliśmy bardzo bezpiecznie i starliśmy się rozbijać ataki przeciwnika jak najdalej od naszej bramki. Kilka razy gospodarze groźnie strzelali, jednak piłka mijała naszą bramkę. Początek drugiej połowy podobny do pierwszej ale tym razem gospodarze są skuteczniejsi i obejmują prowadzenie. W ostatnich dwudziestu minutach przechodzimy na bardziej ofensywne ustawienie i skutkuje to sytuacjami pod bramką przeciwnika. Po jednej z nich i tzw. „centrostrzale” piłka odbija się od poprzeczki trafia w bramkarza i wpada do bramki. Kolejna bramka to świetna akcja przez środkową strefę boiska, zagranie w pole karne, świetny drybling Dominika Malinowskiego gubiący dwóch obrońców i bezwzględna finalizacja. Brawa dla całej drużyny, że mimo trudnej sytuacji w drugiej połowie chłopcy potrafili odwrócić losy meczu w tak ważnym spotkaniu.

Facebook