Młodzicy Starsi na piątkę!

Fantastyczny występ zaliczyli nasi Młodzicy Starsi, którzy w minionej kolejce ligowej nie stracili nawet bramki, a do siatki trafiali aż 27 razy. Brawo!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2011

KKP Korona 9–0 Czarni Połaniec

Bramki:3xGrad, 2xRaczyński, Kruk, Domagała, Zajęcki, Tomaszewski.

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Igor Wira, Tymoteusz Glibowski, Olaf Bębenek, Jakub Kruk, Antoni Paluch, Mikołaj Kowalewski, Michał Domagała, Karol Majcherczyk, Maciej Szczepanik, Franciszek Grad, Piotr Raczyński, Jakub Tomaszewski, Mikołaj  Zajęcki, Piotr Mikina, Adam Kózka, Kuba Kuziel.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Jesteśmy zadowoleni z jakości  jaką prezentował zespół oraz organizacji w poszczególnych fazach gry. Gratulujemy chłopcom znakomitego  występu.

Gr. srebrna 2011

KSZO Ostrowiec 0-1 KKP Korona II

Bramki: Paluch

KKP Korona: Straszewski, Kierzkowski, Sobczyński, Orłowicz, Kot, Szymoniak, Kułaga, Paluch, Barański, Wrzecionowski, Włudyga, Kowalski, Branewicz, Półtorak, Banasik, Piróg, Wielgo, Sztuka, Długosz,Widłak.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Popełniliśmy dużo prostych błędów co przełożyło się na wiele strat. Graliśmy nerwowo przez co mieliśmy problemy z budowaniem składnych akcji. Pomimo tego to my przeważamy na boisku i w 1 połowie strzelamy bramkę. Przeciwnik również tworzy kilka sytuacji, ale dobrze reagujemy w obronie. Druga połowa nie wniosła wiele zmian na boisku. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji , które powinniśmy zamienić na bramkę ale skuteczność tego dnia również nie była naszą mocną stroną. Wygrywamy ostatecznie ten mecz ale przy najbliższych spotkaniach musimy zwrócić uwagę na koncentrację na boisku oraz podejmowanie lepszych decyzji.

Okręgowa Liga Młodzika Starszego

Gr. brązowa 2011

KKP Korona III 17–0 Czarnovia Kielce

Bramki: 5xDzierżak, 4x Długosz, 3x Żesławski, Wicha, Szustak, Musiał, Kozera, Detka.

KKP Korona: Bień, Detka, Dzierżak  , Długosz, Józefik, Marcinkowski, Kozera, Szymoniak, Zbróg, Wicha, Żesławski, Szustak, Hałka, Ocetek, Wołoszyn, Cielibała, Musiał.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Spotkanie z Czarnovią było solidnym z naszej strony. Byliśmy stroną przeważającą w tym spotkaniu, tworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych. Wiele z sytuacji zamieniamy na bramki i przekonywująco wygrywamy kolejne spotkanie.

 

Facebook