Mecze kontrolne rocznika 2012 i 2013

Kolejne ciekawe mecze kontrolne za naszymi drużynami. Zespoły Młodzika i Orlika zmierzyły się z Ceramiką Opoczno, Perełkami Puławy oraz Termaliką Bruk Bet Niecieczą.

Gr. złota 2012

Ceramika Opoczno 10–14 KKP Korona (w systemie 7×7)

Skład: Vyshniak, Adamczyk, Redlica, Molasy, Jabłoński, Jończyk, Karpenko, Stróżyk, Bugaj, Warzecha.

KKP Korona 4-1 Perełki Puławy

Bramki: Marzec x2, Warzecha, Molasy.
Skład: Vyshniak, Adamczyk, Redlica, Molasy, Jabłoński, Jończyk, Karpenko, Stróżyk, Marzec Warzecha.

Trener Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: W ubiegły weekend chłopcy z rocznika 2012 rozegrali dwa mecze kontrolne. Pierwszy z nich w Opocznie rozegraliśmy w systemie 7×7. Wyglądaliśmy nieźle w otwieraniu gry od bramki i podejmowanych akcjach 1×1. Skupialiśmy się na odpowiednim przesuwaniu po boisku i niwelowaniu niepotrzebnych przestrzeni w grze defensywnej, co wypadło dość przeciętnie. Finalizacja jednak wypadła dość pomyślnie co skutkowało przyzwoitą ilością bramek.
Drugi sparing rozegraliśmy z AP Perełki Puławy w systemie 9×9. Mimo trudnych warunków pogodowych(bardzo wysoka temperatura) chłopcy dali z siebie wszystko i odpowiednio zarządzając siłami wygraliśmy 4:1. W drugim sparingu zdecydowanie lepiej wyglądała organizacja gry w ofensywie i nieco poprawiła się organizacja w defensywie, z pewnością musimy pracować nad zachowaniem szerokości gry.

Gr. złota 2013

KKP Korona – Termalica Bruk Bet Nieciecza

Bramki dla KKP: Socha,Sorbian,Gonciarz x2,Turek

Skład: Dominiak, Grabarczyk, Ludwinek, Korski , Skorupa, Kępa, Socha, Simkiewicz, Sorbian, Turek, Gonciarz

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz: W sobotni poranek chłopcy z rocznika 2013 podjęli w domowym meczu Termalicę BB Nieciecza. Z przebiegu meczu na pewno Termalica zdołała wykreować więcej sytuacji bramkowych i mecz zakończył się lekkim zwycięstwem przyjezdnych. Na plus zdecydowanie wypadło otwarcie gry od bramki oraz gry 1×1 ,  widać jednak rezerwy w umiejętnościach technicznych oraz przesuwania się po boisku. Dziękujemy drużynie Termaliki za przyjazd.

 

Facebook